Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak nekem hiányzik a régi BTS?

Csak nekem hiányzik a régi BTS?

Figyelt kérdés

Már láttam itt 1-2 ilyen kérdést,ezek szerint nem csak én gondolom így.

A fiúk nagyon megváltoztak amivel nincs is baj,mindegyikőnk változik az évek során,de nekem annyira hiányzik a régi bolondos énjük,most már nem olyanok,arról nem is beszélve boldogtalannak látszanak...


Ott van V,tudom,hogy nehéz időkön megy keresztül,de én annyira sajnálom amikor látom a képeken is,hogy alig húzza mosolyra a száját...😔


A bandával kapcsolatban is keringtek olyan pletykák a neten,hogy megváltoztatják a nevüket.

Nem értem minek ez a sok változtatás,a logójuk is meglett változtatva,de nehogy még a nevük is,ha BTS névvel kezdték így is kéne maradnia.

Persze nem tudom mennyire igaz ez az egész,de nekem agyamra mennek a Big Hit spekulációi.


Ez az állandó hajszínváltoztatás is,már annyira töredezett a hajuk,minek kell minden hónapban 4-szer átfesteni ?

Szerintem semmi értelme,ezt is csak a rajongókért,holott már Suga is kiborult,hogy ennyit kell festeni a haját.



2018. dec. 2. 10:57
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
47%

Még mindig #16-os vagyok.


Ha egy férfi nem kizárólag férfi ruhákat hord, nem lesz lmbtq+ tag.

2018. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#20


"Mint tudhatjuk már megfordult a fiúk fejében a feloszlás és hát nem hiába,mindenek ellenére úgy döntöttek maradnak viszont akkor sem lett másabb a helyzet,szerintem a lemezkiadó túlságosan is pénzéhes (mint mindegyik),ismét aláírattak velük egy 7 éves szerződést,már csak arra volnék kíváncsi hogy fogják megoldani mikor a katonaság is közeledik,Jin nemrég volt 26 éves,előbb-utóbb befog vonulni utána pedig szépen sorjában következik a többi tag,megmondták Ők mindenhogyan menni fognak."

Néztem egy videót, amiben azt nyilatkozta az egyikőjük, hogy soha nem szeretnék abbahagyni a közös zenélést, még 40-50 évesen is ezt szeretnék csinálni, bár tudja, nem valószínű, hogy erre lehetőségük lesz.


A katonasággal még ráérnek, ha jól tudom, 35 éves korukig kell bevonulniuk.

2018. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

# 16

Szerintem nem igazán érted mire szerettem volna kilyukadni,vagy lehet én nem jól fogalmaztam (akkor elnézést kérek),de nem fogom újra elmagyarázni.


Utolsó válaszolónak pedig csak annyit,hogy nem kell mindent elhinni amit mondanak,tudod sok mindent a lemezkiadó rág a szájukba...A Burn The Stage sorozatukban egy kis betekintést nyerhettünk az idolok életébe,de persze én nem szeretnék itt okoskodni,nem élek velük,csak egy átlagos rajongó vagyok mint a többiek viszont ettől függetlenül nekem is meg lehet a véleményem. :)

2018. dec. 27. 18:19
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én se voltam Shawol végül Jonghyun miatt lettek az,szeretem őket hisz ők is ugyanolyan keményen dolgoznak munkájuk során mint bármelyik másik banda

Nyilván UB bandám a BTS, és őket is nagyon sajnálom,nem rég talán a napokban kérdezték őket miért nincs barátnőjük (vagy ehhez hasonló)azt mondták a munka annyira leköti őket,hogy nincs idejük randizni,ha volt is valaha párkapcsolat az életükbe,az nem volt annak nevezhető

Ez az egyik ami miatt borzasztóan sajnálom őket,hogy nem lehetnek boldogak

A sok nehézség ellenére is mosolyogniuk kell hisz ez az elvárás

Aztán ott van a borzalmas öltöztetés is, már bocsánat de nagyon sz*r ízlése lehet a stylelistnak ha egy 23 éves férfire rénszarvasos pulóvert ad amit általában kisgyerekek hordanak, érthető hogy gucci na de azért ne legyünk már nevetségesek

Aztán volt egy olyan eset is hogy Jinnek magassarkú fehér csizmában kellett utcára lépni egy csomó ember elé,csak sajnálni tudom szegény srácot

Jóval 20-on felüli férfiak (a maknae line kivételével, viszont már ők is felnőtt férfiak)és még barátnőjük se lehet,ez szerintem elég kínzás számukra de ha vállalták(és még+7 év)akkor viseljêk is, nyilván miattunk csinálják ami elég hősies tőlük

Aztán ott van hogy nem minden az,amit a kamerák előtt látunk,Jhope azt mondta, attól hogy a világ előtt a pozitív,cuki, always happy oldalát mutatja, elég sokszor szokott magányos, szomorú és depressziós is lenni,ezt RM is mondta hogy sokszor érezik magukat egyedül és jóformán csak egymásra számíthatnak

Év elején elég nehéz időket éltek meg elmondásuk szerint, arról is volt szó hogy a banda szélt megy, de szerintem rohadt jól döntöttek hogy együtt maradtak egymásnak, nekünk,akiknek szinte már az életünk részévé váltak, szóval helyeslem a döntésüket,igaz az a idézet hogy "amikor már feladnád, valójában akkor jön helyre minden" és itt van, rengeteg díj, világ turné, Billboard,egy csomó amerikai valóság show, büszke vagyok rájuk:)

2018. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó válaszolónak pedig csak annyit,hogy nem kell mindent elhinni amit mondanak,tudod sok mindent a lemezkiadó rág a szájukba..."


Igen, tudom, de ez egy őszintébb hangvételű videónak tűnt

Ez volt az:

[link]


Amúgy nem vagyok se ARMY, se Shawol, BTS-t magamtól egyáltalán nem hallgatok, SHINee-t szoktam néha, de nem igazán, nem azért mert ne tetszene a zene, hanem mert folyton csak Jonghyun halálára tudok gondolni közben. Lehet, hogy ez gáz, de komolyan, amikor kpopot hallgatok, néha bűnösnek érzem magam, mintha ezzel hozzájárulnék az idolok kizsákmányolásához, tárgyiasításához. Most mondhatjátok, hogy ők vállalták, aláírták a szerződést, de szerintem egy 17 év körüli gyerek (kb. ennyi idős egy átlag idol a debütálásakor) nem minden esetben látja át még, hogy mivel is jár ez.

2018. dec. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Igen utolsó,ezt a videót én is láttam és az igazat megvallva kicsit megkönnyeztem,mert tényleg nagyon őszinte pillanatokat állított össze a videó készítője.


Én inkább a Bighit miatt vagyok kiakadva,azt tudom,hogy a fiúk nagyon szeretik azt amit csinálnak,csak néha túlzásokba esnek és túlhajszolják magukat,engem legfőképpen ez zavar.

2018. dec. 28. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!