Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatnék, mit...

ProBMXer kérdése:

Kihez fordulhatnék, mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és úgy érzem az eddigi életem szart sem ér és nem tartok sehova sem.Nagyon nem szoktak összejönni a dolgok bármiről is legyen szó.Egy szép és értelmes lánynak sem jövök be.Naphosszakat teljesen magamba vagyok,jóformán megöl az unalom és úgy érzem hogy egyre jobban lejjebb csúszok.Rengeteg gondolkodom ezeken a dolgokon de annál szarabb az egész.Ezáltal kicsivel több mint 1 éve majdnem minden nap be vagyok tépve csak hogy ne érezzem ezt a szart ami körülvesz,de az utóbbi időben szarabbak a dolgok és kb 1 hónapja kezdtem el ecstasyzni hogy még jobban elnyomja a dolgokat.Viszont leszögezném hogy mielőtt ezeket a dolgokat nem csináltam azelőtt hogy jártam kondizni is meg stb. ,de nem volt eredménye,ugyan az volt mint most van csak akkor még nem nyúltam szerekhez.Nem tudom hogy mi tévő legyek,nem látok ebből kiutat.

2018. dec. 2. 14:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Még azt hozzá tenném hogy az utóbbi időben meghalt mamám 1 éve,papám fél éve és ezeken kívül is ért pár szar dolog.
2018. dec. 2. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyzetedből való kiútként a két lehető legrosszabb megoldást választottad!!

Húszéves vagy, fiatal. Hány lánynál próbálkoztál ismerkedni, közeledni? Iskolában is ilyen volt a helyzeted az iskola- vagy osztálytársnőknél? Ha igennel válaszolsz, akkor alighanem benned van a hiba, mert valami miatt nem jössz be a lányoknál. Dolgozol? Mi van a munkatársnőkkel vagy azok barátnőivel?

Járj olyan helyekre, ahol sok a fiatal: mozi, fesztivál, koncert... Szinte bármi, csak ne alkohol és drog!!!

2018. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérj a háziorvosodtól beutalót pszichológushoz. Ettől ne idegenkedj, híres emberek sem tagadják, ha pszichológushoz mennek. TV-ben mondta az egyikük, hogy ők maguk is elmennek kollégájukhoz segítségért, mivelhogy naponta olyan sok keserűséget hallanak, hogy maguk is segítségre szorulnak. Rajta!
2018. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó párnál próbálkoztam már de már tényleg nem tudom mit kéne csinálnom,normálisan viselkedek nőknél kedvesen mg minden de egynek se jön be ez az igazság,általános óta nem volt lány osztálytársam mert szakmát tanultam olyan suliba ahova nem nagyon járnak lányok,dolgozni úgy dolgozok hogy még 2 éves szakma alatt mert én már érettségiztem,munkatárs nő nincs mert gyárba vagyok kis cégnél,ez a helyzet.
2018. dec. 2. 14:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Még hozzá tenném hogy inni nem iszom.
2018. dec. 2. 14:38
 6/6 TappancsMancs ***** válasza:

Ebben a mondatodban található a bibi:

"Rengeteg gondolkodom ezeken a dolgokon de annál szarabb az egész."


Kezdd el megoldani a dolgokat. Egyiket, majd másikat. És menj is kondizni és tanulj róla mit hogyan, rendes étkezés, szakszerű edzés, és bizony kell annak idő is. Nézd meg a külsődet illetően lehetne e javítgatni, ápoltság, öltözet. Mindenkinek meg nem is kell bejönni. És nézd meg munka terén mi a helyzet, mennyire megfelelő a munkád, mit tudnál hozzá tanulni, fejleszteni, és lehet jobb állást is nézni akár.

2018. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!