Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatnék segítségért?

Kihez fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés
Sajnos 5,5 hónapja csődbe ment a munkahelyem. Nem találtam munkát csak most. Szürreális de ez az idő elég volt ahhoz hogy a mély szegénység küszöbére léptünk a gyermekemmel. Közüzemi kikapcsolások fenyegetnek. Próbáltam valahogy egyezkedni, de nem sok sikerrel. A legborzasztóbb az egészben mikor a gyermekemnek azt kell mondanom, hogy kicsim csak egyszer tudok adni enni ma. Akihez fordultam eddig (hivatalos szerv) nem segíthetnek. Szülők nincsenek. Szégyenlem az egészet, hisz 17 éves koromtól dolgoztam mellette tanultam. Eddig sem volt könnyű de soha sem panaszkodtam, hisz nem éheztünk, nem fáztunk. De most minden összedőlt 5 hónap miatt. Abnormális hogy elveszítettem "normális"életemet, életkedvemet.
2017. júl. 20. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:
És hol az apuka? Már van munkád, tehát látszik a fény az alagút végén. Családsegítőbe elnézhetsz. Vagy ott segítenek, vagy tudják, hova irányítsanak.
2017. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!