Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fagy le a telefonom? ⬇️...

Miért fagy le a telefonom? ⬇️ Ez valami vírus vagy mi?

Figyelt kérdés

Videóhíváskor felforrósodott és lefagyott nem is tudtam kilépni, ki akartam kapcsolni arra is csak egy idő után reagált és ez volt 2x

Meg amikor valamit nem tölt be a google akkor nem tudok rányomni a kereső részbe szval nemtudok írni bele. Meg safariba beléptem és megnyomtam a gombot de nem lépett ki ilyenkor is kikapcsoltam. És ez ma óta van, iphone om van és nem tudom mennyire nagy a baj, de jövőhéten el akarom vinni szervízbe megnézetni.



2018. dec. 2. 20:24
 1/6 A kérdező kommentje:
+ ahogy előbb írtam s betűt nyomtam és folyton azt írta be magától hogy “is”
2018. dec. 2. 20:26
 2/6 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy be van telve a tárhely totálisan, és szegényke mivel nem bővíthető, így csak tárhelyfelszabadítással oldódhat meg a probléma.

iPhone-t vettél, fogadd el, hogy kompromisszumokkal jár.

2018. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5GB tárhelyből 655MB -ot használok
2018. dec. 13. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
nem olvastad félre? Nem annyi a szabad tárhely?
2018. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De... nem is felreilvastam hanem rosszat neztem a telom 64 GB os 😂😅 es en meg az Icloud ot neztem xd
2018. dec. 18. 15:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Es 39 GB ot hasznalok
2018. dec. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!