Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan animét?...

Krystijan kérdése:

Tudnátok mondani olyan animét? Amiben iskolás vagy egyetemista lúzer srácok próbálnak csajt keresni nem túl sok sikerrel.

Figyelt kérdés
Be ülnek iszogatni, tenger partra el mennek, és persze mellé nagyon viccesek. Próbáltam már keresni de eddig nem találtam mindig csak olyan van hogy egy fiú próbál csajt keresni de én aszt szeretem amikor sok benne az izgalom mondjuk ha már össze jön neki már nem nagyon vicces az a adott anime. Ilyen fajta animét keresek mind a Grand Blue, Nijiiro Days csak eszt a 2 találtam, aki nem látta volna őket ajánlani tudom főlök az első-t :D

2018. dec. 8. 23:23
 1/3 anonim válasza:
Egyet tudok, ami hasonló, az Ah, my goddess, nem tudom, hogy ismered-e, de abban a lúzer srácnak lesz barátnője, de még vannak rajta kívül is ilyen lúzer srác-típusok, azoknak nincs. És itt nem kifejezetten a csajozás a fő téma, de én érdekesnek találtam.
2018. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
High School DxD első 2-3 része pontosan erről szól. ( valszeg ismered, de ha nem akkor egy próbát megér :D )
2018. dec. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Daily life of high school boys

Kellőképp elborult, a jó értelemben :D

2019. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!