Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Airsoft vásárlásra adtam a...

Airsoft vásárlásra adtam a fejem, de még sosem volt ilyesmi fegyverem. Tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés
A taiwangun weboldalon néztem fegyvert, azon belül Cyma M szériájú karabélyokat. Nem akarom megvenni a legolcsóbbat, de egy vagyont sem költenék rá. Lehetőleg olyat keresek magamnak, ami évekig kitart és tuningolható. Irányár kb 110-120 euró. Találtam egy fegyvert ami tetszik és a véleményét szeretném kérni a tapasztaltabbaknak. Előre is köszi!

#Airsoft #Airsoftkezdőknek
2018. dec. 23. 22:56
 1/5 A kérdező kommentje:
A fegyver linkje: [link]
2018. dec. 23. 22:59
 2/5 anonim válasza:

Ha ennyire kezdő vagy, akkor ne rendelj!

Idehaza vegyél, szaküzletből, garanciálist!

Ráadásul ott profi eladók adnak tanácsokat is!

2018. dec. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen rendelni szeretném, utána olvastam eleget, csak ki szeretném kéni a tapasztaltabbak véleményét!
2018. dec. 24. 17:38
 4/5 anonim válasza:
Jó helyen nézegeted. Az elsőre ne hallgass, teljesen felesleges itthonról vásárolni, mert kb 3x annyiba kerül minden. Szerintem tökéletes amit linkeltél, nyilván karbantartástól és használattól függ, hogy meddig fogja bírni, tuningolni meg a legrosszabb 20 eurós AK-t is lehet, kérdes, hogy érdemes-e. :D
2018. dec. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. dec. 27. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!