Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mással is történt hasonló...

Mással is történt hasonló ciki eset?

Figyelt kérdés
Tegnap Szilveszterkor elcsaptam a hasam. Ma délelőtt bementem a közeli városba busszal, egy haverral összefutni. Miután elköszöntünk sétáltam a városba, amíg nem jön a következő busz. Viszont rájött a hasmars. Majdnem beértem egy fizetős wc-re, de az eleje beszaladt. A wc-n kiszartam magam, majd jobb ötlet híján a koszos alsót kidobotam, úgy vettem vissza a nagrágom, és indultam haza a busszal. 25/F

2019. jan. 1. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Apám szokásos tejszínes gyümölcslevesét befaltam szülinapi buli előtt. Pár órával később a szülinapos csajjal (osztálytársam volt) együtt mentünk be Pestre, hogy összeszedjük a többieket. Igen ám, de közbe félúton izomból görcsölni kezdett a hasam. Már ott tudtam, hogy ennek nem lesz jó vége. Mondom neki, hogy baszki nagyon fáj a hasam. Kicsit gáznak éreztem volna azt mondani, hogy mindjárt befosok. Szóval elindultunk a barátnőjéhez (nem is láttam még soha). Amint odaértünk már remegett a lábam is. Felmentünk hozzájuk a barátja pont fürdött. Bemutatkoztunk elkezdtünk beszélgetni és én csak vártam, hogy mikor nyílik már ki az a fürdő ajtó. Sajnos még várnom kellett kicsit. Amint kijött a srác, bemutatkoztam neki és bevágtam a fürdőbe. Azt hitték, hogy csak pisilnem kell. Aztán miután végeztem, a srác még bement borotválkozni utánam. Fixen tudhatta, hogy ott nem csak pisilés történt. Aztán próbáltam menekülni a tetthelyről. Sürgettem is a csajszit hogy menjünk már a bárba és majd ott találkozunk a többiekkel. (Kicsit paráztam a gyerektől, hogyha kijön, akkor be fog köpni, hogy mit tettem.) Aztán szerencsére leléptünk onnan, kicsit itt már megkönnyebbültem. Amint a bárhoz értünk megint elkezdett görcsölni. Itt már tudtam, hogy az estének lőttek számomra. Amint a társaság nagyrésze megérkezett bementünk. Tele volt 10/10es lányokkal és annyira jó volt a hangulat is (csak az enyém nem). Szóval táncoltam az egyik lánnyal mert elrángatott az asztaltól és még egy öltáncot is lenyomott. Ott annyira elkezdett csikarni a hasam, hogy elrohantam a mosdóba. Onnantól kezdve ezt eljátszottam még párszor. Éjfél előtt már leléptem, hogy elérjem a volánt és véget vessek a szenvedésnek. Hazafele menet még megálltam egy Burgerbe fosni. Végül hazaértem. Sajnos egy nagyon jó buliról maradtam le. Apámnak másnap reggel meg is köszöntem a levest.
2020. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Velem történt hasonló, igaz munkahelyen, kidobtam a gatyámat, nem nagy szám a sztori, de látom vannak, akik rákattannak a kakis kalandodra! :D
2023. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!