Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Enrique Iglesias élő koncertje...

Enrique Iglesias élő koncertje közbe egy kislány felszaladt hozzá a szinpadra és megölelte a biztonságiak egyből mentek h levigyék a kislányt de Enrique mutatta nekik h semmi baj hagyják de a biztonságiak akkor is leakarták vinni?

Figyelt kérdés
Egy kislányról beszélünk és Enrique mutogatta meg látszik h mondja h nembaj menjenek de nem engedték h a kislány maradjon ezt nem értem Enrique inkább saját maga vitte le a lányt, miért nem hagyták ott akkor a biztonságiak azok után h enrique mondta h semmi baj.

2019. jan. 13. 01:27
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt a videó is


[link]

2019. jan. 13. 01:29
 2/2 anonim ***** válasza:

A színpadon senki sem tartózkodhat az ott jogosultakon kívül. Vagyis az énekes, a zenészek maradhatnak,egy külsős nem.

Egyrészt baleset/életveszélyes. Ki tudja milyen kábel megy a színpadon vagy a színpad mellett amiről a gyerek pl. nem tud és véletlen elbotlik, kirántja stb.

Másrészt én a szülei helyében szégyelleném magam, hogy ennyire nem figyelnek a gyerekre, hogy csak simán felmegy. Érted ezzel mi a probléma. Gondatlanság ha durván akarunk fogalmazni.


Megjegyzem, hogy a videót nem néztem meg! Csak a leírásod alapján válaszolok.

2019. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!