Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A torna tanárom és az osztályt...

A torna tanárom és az osztálytársaim is szivatnak, mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés
Nos, első torna óra otta szivat a tanárom, azzal kezdődőtt, hogy a nagy bőlcs osztálytársam 2x egymás után fociban arcba huzatot(én voltam a kapus) és elindult az orrom vére majd oda megyek a tanárhoz és azt mondta, hogy ha nem játszok tovább akkor legalább 10x a nagy páját körbe kell futnom, majd visza álltam. Utána a következő órán 3xtobbet futattot engem és az osztálytársaim röhögtek rajtam. Utána nagy vérnyomasal kórházba mentünk és a mellékvesém miatt felmentést kaptam de a tanárom fenyeget, hogy amikor lejar a felmentés nekem annyi.. Stb.. Heti egy óra van de még a felmentés előtt anyu be ment hozzá, hogy ne szivason,de ő még visza pofázott neki.. Na az lenne a kérdésem, hogy ha visza megyek a gyerekorvoshoz akkor ő még meg adná II. félévre vagy nem? (amit adott első félévre van) Vagy a családorvos is tud adni felmentést? És ne mondjátok, hogy kell a mozgás, mert mozgok eleget szerintem, napi 2 km séta mindig nálam.
2019. jan. 13. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az igazgatóval beszélnék, hogy szükség van-e ilyen tanárra??

Azt az orvos tudná megmondani, hogy adna e felmentést.

2019. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek, ezt énse hagynám annyiban. Az orvost meg kérdezd meg szerintem hátha.
2019. jan. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudjátok nálunk az a baj, hogy az egész suliba kb500an vagyunk és ebből 3at szilvát de keményen de a többit nem és ezért nem szól senki semmit, mert fél tőle..
2019. jan. 14. 19:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Na meg ma elmentem pszhiologushóz.. Most rohogjetek.. De jól esik valakinek ki önteni ami bennem van.. Hátha valami ősze jön.
2019. jan. 14. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem,hogy elmentél pszichológushoz nincs ebben semmi nevetséges.Legalább tényleg ki tudod beszélni magad és hátha ad jó tanácsokat is.Ne add fel! :)
2019. jan. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem jól tetted, hogy ezek után pszhiologushoz fordultál. Ha ezek után se változik semmi lehet, hogy a legjobb az lenne ha iskolát váltanál. Remélem erre nem kerül sor, mert javulni fognak a dolgok, de ha mégse akkor addig tarts ki. Próbálj meg erősnek tünni, mert mindig a "gyengéket" bántják és ne adni olyan okot a tanárnak amiért belédköthet (nem mintha most lenne neki oka erre az alapján amit leírtál, de figyelj arra, hogy ilyenkor véletlenül se legyen kisebb félrelépésed, mert azzal egyből esélyt adsz a tanárnak, hogy megszivathasson).
2019. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!