Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hová tűnt az a tegnapi nagy...

Hová tűnt az a tegnapi nagy port kavaró abortusz ellenes kérdés?

Figyelt kérdés
kerestem a megválaszoltjaim között,keresővel is,de nem találom.pedig kíváncsi lennék a vita alakulására
2010. jún. 30. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel törölték. Képtelenség lett volna moderálni, így a legjobb, hogy eltakarították egy az egyben. Remélem a kérdés feltevője örök életében szégyellni fogja magát, és azt is , hogy innen örökre ki van tiltva.
2010. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meddig követted amúgy az este?
2010. jún. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
addig amíg az 54%os az 1ik válaszolónak azt írta hogy a válasza miatt megujjazná a s..gét. Remélem őt is kitiltották! Mi történt még utána? Nagyon elfajult a dolog?
2010. jún. 30. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt ez a kérdés nem láttam!! Meséljetek röviden lsz!
2010. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

röviden? valaki feltett egy olyan kérdést hogy szerinte az abortusz bűn és hogyan tudná ezt a parlament elé vinni, hogy törvényt hozhassanak felőle, hogy betiltsák. aztán erre jött egy rakat ember aki nem értett vele egyet (én sem természetesen, de én nem írtam), aztán jött azt hiszem 2 aki igen és kissé elfajult a vita, és ment vagy 35 oldalon keresztül, de olyan kulturálatlan paraszt módon néha hogy nem is csodálom hogy leszedték. Pedig érdekes volt olvasni amúgy.

De aki lemaradt róla, az talán jobban is járt.

2010. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen eléggé elfajult. Ma reggelre az 54 %-s lement 24-re:)

Egyébként a vége felé már igazából csak a trágárkodás ment, semmi érdemleges nem történt.

2010. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáz....De azért kár hogy nem láttam...köszi az infót!
2010. jún. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
jaja..de ilyen kijelentések voltak benne hogy ha nőt megerőszakolták, akkor az úgy fogant gyereknek is joga van élni... meg ha 15 évesen véletlenül teherbe esik akkor szülje meg. meg hogy ha véletlenül becsúszik a baba de még nincs se lakás se munka meg még egyetemre is jár a csaj akkor hagyjon ott mindent és szüljön. nem tudtam már hogy sírjak-e vagy nevessek komolyan xDDDD
2010. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel megnyitottam a "leveles ládámat", rákattintok a GYIK-es levélre és ott van, hogy 219 új válasz...mondom hajjaj, de sajnos már nem tudom megnézni.
2010. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!