Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abortusz kérdés? Kell-e...

Abortusz kérdés? Kell-e fizetnem, mennyi ideig kell bent maradnom?

Figyelt kérdés
Sajnos el kelle vetetnem a babámat. Miután fogamzásgátló mellett estem teherbe és mellette nemrég hagytam abba a cisztármra a gyulladáscsökkentőt+másfél éve hangulatjavítót szedek. Nem mertem én sem megtartani, és az orvos is ellenezte. Nem a saját orvosomnál voltam, ő pont szabin van, hétfőn megyek hozzá. SZTK-s orvos nem igazán volt segítőkész, semmit nem mondott el. Úgy hallottam, hogy ilyen esetben nem kell fizetni. És első lenne, így bent kell maradnom egy éjszakára?
2011. jún. 30. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnos nem tudom, hogy ilyen esetben kell-e fizetni. Nekem nagyon régen volt már, de este befeküdtem, kaptam tágító tablettát a méhszájamhoz, és másnap délelőtt csinálták. Utána késő délután haza is mehettem.
2011. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban orvosi javaslatra történik az abortusz és erről papírod is van, akkor nem kell fizetned. Ha nincs papírod a beteg (vagy valószínűleg beteg) magzatról, akkor bárki mondhat bármit. Ki kell fizetned.
2011. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom. Tudtommal kell fizetned, csak akkor nem kellene, ha erőszakos közösülés által fogant a baba, vagy súlyos beteg.

Akkor kell bent maradnod, ha nem szültél még. Kapsz tágítót, másnap de. műtenek és ha minden rendben van du mehetsz is haza.

2011. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!