Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy...

Fiúk! Szerintetek gáz, ha egy lány fölvesz egy cicanacit és nagyon bevág neki?

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 22:30
1 2
 11/16 Kattoryory válasza:
Vegyél fel rá hosszított pólót, hosszabb pulcsit és úgy nem látszik
2019. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Sztem(!) Addig nen ribis,míg nem egyszál haspoloban viseli egy "F**k mee" feliratú nacival.

Én speciál nyár végefelé,olyan rövidgatya alá veszem fel,amibe ha leguggolok,kint a bugyivonalam,meg edzésen.

Minálunk a suliba X (nem nevezem meg),már úgy öltözik,úgy viselkedik,mint egy k***a.És viszel cicanacit is tesin.

A más osztálytársam Y teljesen normális,nem visel kihívó ruhákat,de ő is hord cicanacit tesin.

Nem attol leszel ribis hogy hordod őket,hanem attol hogyan hordod.

Válaszolva a kérdésre(habár lány vok.): igen,gáz ha bevág,vegyél akkor egy mérettel nagyobbat.Ha akkor is bevág,egy hosszított poló tökéletes

2019. jan. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ammeddig jó a lány alakja nem zavar, de egy 90 kilós nőt nem szívesen látnék ilyenben.

Azt viszont nem értem, hogy azt hogy hogy nem zavarja, aki ilyet felvesz, és nem szégyelli? Mikor szinte mindene kilátszik, már-már olyan mintha meztelen lenne:o

Ha lenne barátnőm biztos szólnék neki, hogy ne járjon ilyenekbe hosszú póló nélkül.

2019. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Már egészen alsótól hozzá kéne szoktatni a gyerekeket ( itt most főleg fiúkra gondolok ), hogy sport specifikus ruházatot viseljenek. Egy hosszított felsővel, ahogyan egyébként a lányoknak is hordani kéne, semmi olyat nem mutat. Akik a sporthoz való megfelelő öltözködést kritizálják, homofóbok, fedofilok vagy egyszerűen nincs ennyi IQ-juk sem. Érdekes az ő gondolat menetüket kicsit más szemszögből nézni és máris megvan, hogy melyik is a vélhetően "helyes" döntés. A szemszögük: a lányok viselhetnek olyan ruhát, amiben látszódik a fenekük, meg némelyiknek domborodik szépen ami elől van és ezt ugyebár tetszetős, a fiúk meg, ha hosszított felsővel is viselik, mááár homo.osok, meg stb..., holott csak kényelmes viseletben szeretnének sportolni. A véleményem, hogy vagy mindenki viselheti megfelelő helyen, ( pl.: otthon, sporthoz... ) mert személy szerint undorítónak tartom, amikor egy lány egy iskolai vagy más ünnepségen ilyenben van, ráadásul olyan felsővel ami nem takar, na most az előbb említett okos embereknek ez megintcsak tetszik, visszakanyarodva szóval megfelelő helyen és megfelelő módon, nem úgy mint az előbbi példában még sporthoz sem ! Vagy akkor senki ne hordhasson. Döntsük el, sokat mutat ? Akkor senki ! Kényelmes és lehet normálisan viselni ? Akkor mindenkinek jó választás ! PONT.
2020. jún. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó! Sajnálom, hogy tőlem kell megtudnod, de te ún. Tajgetosz-pozitív ember vagy.
2020. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Örülök, hogy egy ilyen iq bajnok mondja meg xd Ha lenne benned egy kicsi értelem is, akkor mondjuk leírhatnád a véleményed, pro-kontra érvekkel, amin el lehet beszélgetni, de te az az elvet vallod, hogy aki hangosabb annak van igaza, meg értelmesen reagálni sem tudsz arra amit írtam, csak azzal, hogy hülye vagyok, ez egy igen értelmes emberre vall, ja nem ! ;)
2020. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!