Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én utálom a telet?

Csak én utálom a telet?

Figyelt kérdés

Okok amiért gyűlölöm ezt az évszakot:

-imádok futni , minden időszakban eljárok futni tizen km-eket, de ettől a sok hótól , jégtől képtelenség kitenni a lábunkat a házból.

-minden be vagy fagyva , reggel késve érkezik az ember iskolába/munkába. A buszok is késnek

- Farkasüvöltő hideg van , rendesen fáj az ember minden porcikája.

- Fűtés , melegvíz=magasabb a rezsi

-hetekig tartó megfázás.

-A napsütés hiánya az ember hangulatára is kihat . Zárkózottabbak , fáradtabbak , ingerlékenyek vagyunk.

-Aki kertesházban van bizonyára együttérez , mennyire élvezezes lapátolni a havat a saját Platzon.


Én személyszerint nagyon jól tűröm a meleget , és hiperérzékeny a hidegre!:D

Mit gondoltok?😂


2019. jan. 27. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden evszaknak meg van a maga szepsege/ rossz oldala, ne sirankozz.
2019. jan. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a telet, csak a hideget nem, meg a latyakot, meg a sok ruhát, meg a napfényhiányt. Kb. néhány nap elég lenne nekem, amikor szép friss hó van, mert az szép, aztán jöhetne a meleg idő, abban nagyon jól érzem magam, akár kánikulában is.
2019. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én megértelek. Én is útálom. Simán elviselném ha tavasz és nyár lenne mindig :) nálunk még a kutya is téli depressziós hahah egész nap alszik de pl múltkor sétálni se akart bemenekült a házába :):):)
2019. jan. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utàlom én is. Mindenhova müvészet eljutni úgy csúszik minden. Tök hideg van mondjuk lehetne még ennél sokkal rosszabb is. Fàt kell venni, begyújtani, füteni. Inkàbb lenne mindig nyàr meg tavasz.
2019. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!