Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szinte...

Mit csináljak, ha szinte mindennap egész éjjel hallom ahogyan sikítanak és sírnak a szomszéd gyerekek és a szülők pedig ordibálnak?

Figyelt kérdés

Már vagy 4 éve élek külön a szüleimtől. amint elköltöztem rögtön hallottam ahogyan a szomszédok élnek.

Döbbenet, hogy egész éjszaka sikítást és sírásokat hallok.

Tényleg egész éjjel. van hogy este nem,de reggel viszont órákig tart. Nagyon úgy tűnik h a gyerekek nem járnak se ovodába se iskolába. különböző korúak, 4-9-ig kb. Négyen vannak vannak.3 fiú és egy lány.

Mindíg máshogy megyek melózni. De sohasem tudtam kipihenni magamat. Nagyon sokszor a főnököm valóban megsajnált látván h nem pihentem ki magamat.Tudja hogy miért, elmondtam neki. Tanácsolta h hívjak rendőrt, gyámügyiseket, gyermekvédelmiseket. de nem tudom h pontosan kit hívjak. Panelban lakok. a többi szomszéd is mindíg hallja,de senki nem tesz semmit. volt hogy tényleg azt mondta a mellettem lévő szomszéd hogy nincsen itt kislány.nem hall semmi sikítást és hogy ez nálam egy betegség. láttam azt a kislányt többször is. majd a felettem lévő szomszéd mondta h van lány és ő is hallja a sikításokat mindennap órákon keresztűl.

volt h 0-3-ig sikítoztak és sírtak. a szülők semmi hangot nem adtak ki, nem veszekedtek velük. bezárták valahova őket.- az volt a legvérfagyasztosabb sikítás és sírás. de volt hogy 10-18 óráig folyamatos volt a sikítás sírás és a szülők fenyegetése és nem is ettek a gyerekek.

volt h csináltam hangfelvételeket. most is tudnék mert mindennaposak és most is megy.

sokszor tisztán hallani mindent és még a hangfelvételekről is.

egy rövid példa:


ha nem kussolsz akkor felvágom a hasadat, kitépem a beledet és azzal folytalak meg!

-sírás, könyörgés hogy ne üsse meg az anyja.

-hagyjál, hagyjál, ne üss a seprűvel.

-örülj hogy téged seprűvel üt.

-megöllek, megöllek, megöllek!!!

nagy zajok...valamit az apa is mond ami nem érthető.

aztán egy jókora nagy hang és utánna mindenki síri csöndben volt.kicsit később mertek sírni és suttogva beszéltek.


a felnöttek káromkodnak, fenyegetőznek, vernek és a gyerekek szintén.

Én már megszoktam ezt a nagy lármát, tudok aludni,de már...

Nagyon bánt hogy ennyit szenvednek.

Kit hívjak? Vagy lehet valahol írni ilyen szervezeteknek?



2019. febr. 14. 21:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
Költözz el.
2021. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Megoldódott?
2021. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!