Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » De tényleg, a mai világban...

De tényleg, a mai világban egy fiatal fiúnak már az is ciki, ha olvas egy könyvet?

Figyelt kérdés

Engem az osztálytársaim folyton lestrébereznek, mert szeretek olvasni. És nem tankönyveket, meg nem tanulni, hanem könyveket olvasni. Főleg Fantasy könyveket szeretek olvasni.

Mit tegyek, ha leszólnak?


2009. szept. 6. 18:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szard le őket, majd kinyőnek az ilyenből, ez van, rengeteg ilyen kretén van a világon, nekem is akadt egy pár, van akinek most nem köszönök, van akivel jóban vagyok, minden esetre vissza kapták a köbön.... vagy nem csinálsz semmit, vagy egyszer ugy kicseszel velük hogy azt megemlegetik..
2009. szept. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És hogy tudnék kicseszni velük?
2009. szept. 6. 18:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló mondta,ne foglalkozz velük,engem is mindig lestrébereznek,mert szeretek könyveket olvasni,de nem igazán érdekel.Ha neked jól esik az olvasás,akkor olvass és ne foglalkozz velük,majd rájönnek hogy kár kínlódniuk:D
2009. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az olvasás tudás és értelem!Aki nem olvas valamennyit nem lesz szókincse sem ,és nem tud választékosan beszélni.Úgy hogy én inkább azt mondom azoknak kéne magába nézni aki megszól érte!
2009. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mit tudnál visszaszólni na várj kitalálok valamit?egyébként engem azért strébereznek le me jól tanulok ..de én olyanokkal SZÓBA SE ÁLLOK AKIK ILYENEK de hány éves is vagy?
2009. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem is főleg a tanulásom miatt strébereznek le, de emiatt is, amúgy 12 éves vagyok.
2009. szept. 6. 19:08
 7/14 anonim ***** válasza:
engem is stébereztek mert jól tanultam de szztem én mondhatttam vlna neikik h egyi szintjük emberi mértékben nem mérhető mert általános 6odik sztályáig legjobb jegye 3as.....de elmentem 6osztálys gimibe és minden jó én ott meg tanultak az osztálytársak és nem is gyíkok..szal ha 12éves vagy akk kb 6odiks leszel menj 6osztálys gimibe az a jóóóó:DD
2009. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
rossz a helyesírás mert most vettem új billentyűzetet és szokatlan szal sry
2009. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, 6 osztályosba fogok menni, de vannak olyanok, akik strébereznek és ők is akarnak jönni.
2009. szept. 6. 19:22
 10/14 anonim ***** válasza:
énis ugyan így voltam mint te csak én nem olvasok anyit én inkább számítógéppel foglalkozok engem is mindig kinéztek a haverok hogy ilyen számítógépes vagyok mindig lenéztek le bunkóztak stb de nem foglalkoztam vele, de eljött ugymond az én időm :) mikor elromlott a gép például telepíteni kellet.na akkor meg én szartam le őket. mára már megszokták és azt vettem észre hogy örülnek neki hogy van köztük egy "számítógép zseni"mondják ők hogy az vagyok:). téged is egy idő múlva elfognak fogadni hogy szeretsz olvasni majd meglátod
2009. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!