Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utaljatok ha sut a nap?

Ti is utaljatok ha sut a nap?

Figyelt kérdés
Azt vettem magamon eszre hogy ahogy egyre naposabb lesz az ido olyan rossz kedvem lesz, nem szeretem ha vilagos van, az esos idot szeretem es igazabol ez nagyon idegesit :D mert mindenki mondja hogy dejooo tavaszodik en megy igy aahj, szoval nyugtassatok meg hogy ti is utaljatok :D
2019. márc. 1. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Én is utálom. A napot is és úgy általában a meleget. Utálok izzadni, kipattogok a napsütéstől mert allergiás vagyok rá, és rettegek a bogaraktól. Úgyhogy nagyon nem várom a tavaszt meg a nyarat. Bárcsak mindig ősz meg tél lenne.
2019. márc. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
60%
Én is utálom. A tavasz még oké, de a nyár! Augusztus végén már örülni szoktam, hogy végre jön az ősz. A kedvencem amúgy a tél!
2019. márc. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Betegek vagytok. Alig várom a tavaszt és a nyarat.
2019. márc. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na orulok hogy nem vagyok egyedul :D <3


Utolso!igazabol mindenki maga donti el hogy mi a jo, attol meg nem vagyunk betegek hogy nem ertesz velunk egyet valamiben :/

2019. márc. 2. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Amikor süt a napocska áttöltődöm szeretettel,olyan,mintha Isten a napocskán keresztül melegítene,szeretgetne...

Boldogság hormont ad.

Sajnálom,ha ez kimarad sok ember életéből.

2019. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5-ös, ne sajnálj minket, nekünk így jó.

Én is mondhatnám hogy sajnállak amiért kimaradnak az életedből a jó kis őszi/téli mókák. Amikor örömmel nézel ki a ködbe, mert olyan misztikusnak és gyönyörűnek találod, amikor boldogan gázolsz bele a sok lehullott falevélbe, amikor élvezed az eső megnyugtató érzését, amikor egy jó hógolyócsata vagy jégen csúszkálás után bemész a meleg lakásba meginni egy jó teát, satöbbi. De nem sajnállak, mert valószínűleg te jobban szereted a nyarat, a meleget, ezért számodra nem is kellemesek ezek a dolgok.

2019. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem dehogyis!mindent szeretek,amit leírtál.Mindegyik évszakot.
2019. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

3-as, 5-ös!

Mindkettőtöknek ment a lepontozás!

2020. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezzel én is így vagyok :)

2020. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!