Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem hagynak békén! Mit csináljak?

Nem hagynak békén! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer még tavaly voltunk a mamámmal a telenorban és kellet valamihez megadni email címet. A mamámnak nincs ezért megadtam az enyémet gondoltam semmi nem lesz. Aha persze! Azóta folyamatosan küldözgetik az idegesítő körleveleiket és nem hagyják abba és már válaszoltam egy csomószor. Szépen csúnyán, de nem ért semmit! Nem tudok leiratkozni mert ahol ott van hogy a leirtatkozáshoz kattintson ide,oké odakattintok be kell írni az email címemet erre azt írja ki hogy nincs ilyen felhasználó😠😠! Pedig követem szó szerint az utasítást már százszor próbáltam és semmi!! Az agyamra mennek valaki légyszi segítsen!
2019. márc. 16. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Felesleges válaszolnod, a hírlevélküldő rendszerek nem fogadnak el üzeneteket, senki nem látja ha írsz nekik.

Ha a leiratkozás nem működik, akkor keresned kell egy kapcsolattartási címet, és oda írnod nekik, hogy mely e-mail címet töröljék a hírlevélküldő adatbázisból.

2019. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi valamit megpróbálok.
2019. márc. 16. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!