Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy változzon...

Mit tehetnék, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm, és úgy érzem, hogy én nem számíthatok rá sose.Vagyis ő mindig elmondja nekem a problémáját és szívesen segítek meg örülök, hogy megbízik bennem...de ő sose kérdezi meg mivan velem.Nem vagyok önsajnáltatós, de azért néha le lehet venni, hogy bajom van.Még suliba is, de nemszokta megkérdezni....

Bár ő számíthat rám.de én nem számíthatok rá(?)

mit tegyek? Félek,hogy ha megbeszélem vele, akkor már csak azért fogja megkérdezni néha, hogy mivan velem, mert én mondtam neki...vagy változatlan maradna a helyzet..



2013. febr. 13. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben fordulj máshoz a problémáiddal, nem feltétlenül kell vele megbeszélned, hogy mi nyomja a lelked.
2013. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az oké..de őt se akarom elveszíteni...:/ legrosszabb dolog amikor egy barátot vesztesz el.


(amúgy köszi a választ:)

2013. febr. 17. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:

jajj de aterzem! Nekem is volt egy ilyen kis ,,baratnom''. Mit ne mondjak, mar fel eve nem is beszelunk. Szep kis barat az ilyen, en mar banom,hogy annyiszor segitettem neki. Nem kellett volna. Szerintem hagyd h maskor oldja meg maganak es ne azert szeressen mert te majd mindent elintezel neki!

19/L

2013. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Nem tudom, őszintén szeretném hagyni ezt az egészet.de egyszerűen nem tudom "elengedni".Ma is úgy volt, hogy lejön és együtt megyünk orvoshoz de hamarabb ideért a busz mint én kiértem és fel se hívott hogy hol vagyok és elment egyedül....hát erre nem tudok mit mondani.Annyira rosszul esnek ezek de nemtudok mit kezdeni már vele.://

2013. márc. 13. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:

annyira ismerős.. de nincs mese ezeket a dolgokat meg kell beszélni. nem hinném, hogy nem érdekled, lehet, hogy csak nem jut eszébe, el van foglalva magával, nem tudja, hogy ez neked rosszul esik. ha nem mondod meg neki akkor ott fog gyűlni benned az az érzés, hogy ő nem is szeret téged és nem jó barátnő, és dühös leszel rá meg szomorú leszel miatta, miközben ő az egészből egy kukkot se vesz észre.

szóval ki kéne derítened hogy kihasznál-e vagy csak énközpontú, esetleg túl elfoglalt mostanában, és ezért nem foglalkozik veled. erre a legjobb mód pedig az ha szépen leülsz vele és megbeszéled. és hogyha az előbbi, amit én nem hiszek, vagyis kihasznál, akkor egy könnyet se hullass miatta, mert az ilyen 'barátnők' aaannyira nem érik meg!

2013. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!:)


Egyébként szinte sosem kérdezi meg mivan velem.Ha elkezdem mesélni mitörtént velem, közbevág valami mással és elkezdi mesélni, hogy vele mi van.hát nemtudom az ilyet hova tenni.Egyre rosszabbul érzem magam ebben a barátságban és nagyon félek megbeszélni ezt vele.Azt sem tudom, hogy álljak neki.A végén úgyis én jövök ki szarul..

2013. máj. 12. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!