Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A krematóriumba meztelenül...

A krematóriumba meztelenül tolnak be?

Figyelt kérdés
Az a bajom ha igen az nagyon ciki...Mert hogy lány vagyok és szőrös a hasam meg valószínű pont akkor nem borotválom a lábam amikor meghalok. És mindenki látni fogja milyen szőrös vagyok.

2019. márc. 23. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg úgy öld meg magad, hogy sose senki ne találja meg a holttestedet.
2019. márc. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Mégis ki az a mindenki? Legfeljebb az az illető aki megnyomja a gombot az égetéshez. De neked már teljesen mindegy, hogy ki fog látni és ki nem. De megjegyzem. Nem lesz ott semmi gyászmenet, és a krematórium előtt több ember fogja a halott testedet látni. Kezdve az orvosokkal, patológussal. Ha szerencséd van akkor a boncolásod éppen iskolai óra lesz..:)
2019. márc. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
És mit érdekel akkor az már téged?!
2019. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Heti több százan kerülnek oda, szinte "futószalagon" senkit nem fog érdekelni a te szőrö hasad.. Nagyon tini lehetsz még
2019. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az még semmi, de képzeld, mit szólnának hozzá, ha a körmöd is beszakadna? Nők... :)
2019. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, dehogy!


Megadják a tisztességet a holtaknak is, tehát a hozzátartozók által biztosított ruhát ráadják az elhunytra és így történik a hamvasztás.

Ezt általában a boncmester végzi a boncolás után.

Ma Magyarországon hamvasztás esetén törvényben előírt a boncolás. Koporsós temetés esetén nincs ilyen.

2019. márc. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%

Nem, nem meztelenül. Ha érdekel a dolog irj privatot

😂

2019. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még sosem gondolkoztam.. Az alsóruhára figyelsz mindig? mert bármikor elüthet az autó.. és ott levágják a gatyát rólad.. aztán egész nap a folyosón tologatnak.. :-) minden nap úgy kell elmenni otthonról, hogy ez megtörténhet.. és elegánsan kell meghalni.. :-) Viccet félretéve.. most elgondolkodtam.. kellene valami easter egg tetkó.. ami a krematórium személyzetének, vagy a boncmesternek szól.. utána is nézek.. (amit csak Ő ért) csinálok vmi weblapot.. és a webcímet feltetováltatom magamra.. azzal, "ha engem boncolsz, ezt feltétlenül olvas el" :-)
2021. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!