Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ha minden (számomra)...

Normális ha minden (számomra) jóképű férfira úgy nézek, hogy de jó lenne ha kislakulna köztünk szexuális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van párom, havonta 1-2 alkalommal van szex ami nekem kevés, de természetesen nem erőltethetem hogy legyen több... ennek köszönhetően vagy nem, minden számomra helyes pasasra úgy tudok ránézni, hogy de jó lenne ha... ez ha velem egy korú de ha 40-50 éves is így van.

Voltam egy megbeszélésen és a férfi akivel beszéltem szintén 40-50 közötti volt de már csak a hangja alapján azt gondoltam szépen (nem kihívóan) kell felöltözzek ha esetleg történne valami.

Dolgoztam egy férfiakkal teli helyen egyeduli nőként és volt egy srác aki ha pl lehajoltam de úgy hogy azért ne a fenekemet lássa csak mondta hogy huu ezt mar szeretem meg hasonlok es utána már vele is mindig elképzeltem.

21/L


2019. márc. 26. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megállapodtál, akkor nem normális. A párod próbáld meg beindítani valahogy. Ha nem akarja, szokj hozzá, nem ebből áll az élet. Csak emiatt ne hagyd el, ha tényleg szeretitek egymást.
2019. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En is így éreztem egy ideíg,mert "ki voltam éhezve",de aztán kezdtem erkölcstelennek érezni magam gondolataim miatt s úgy döntöttem NEM!

Eldöntöttem nem s egyszerűen abba hagytam ezt...

Óvatosan evvel,mert a végén azon kapod magad,hogy valakivel lefekszel...

2019. márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Es ebből, hogy szabadulhatnék ki? Csak mert már az álmaim is hasonló jellegűek. Pontosabban ott egy teljesen idegen pasassal az üzletben egymásnak estünk. Persze nagyon tetszett az álom soha nem akartam volna fölkelni belőle. Ugyanakkor az exem is előlert benne akivel mar 6éve szakítottunk
2019. márc. 26. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:

Az álom miatt nem vagy hibás,avval ne foglalkozz.

Viszont a gondolataidat tudod irányítani.

Legyen fontos számodra az erkölcs,mert eszre sem veszed és rossz irányba sodródsz...még személyiséged is rossz irányba valtozhat.

En olvastam egy könyvet,aminek a címe "Ne enged,hogy az érzéseid irányítsanak".

Mert ugye az érzéseidet Te irányítod és nem az érzéseid iranyitanak téged.

A gondolatainkat "ki tudjuk dobni a fejünkből",másra terelni figyelmünket...

Nagyon egyszerű,legalábbis nekem mar sikerül hosszas gyakorlás utan.

Pl.ha gondolok valamire amire igazábol nem is akarok,elterelem a figyelmem,kimegyek a mozsdóba,megállok egy kirakatban,kapcsolgatom a távírányítót...hidd el beválik,találj ki hasonlókat.

Vagy előveszed a szemüveged és megtörölgeted,ha van vagy elkezdesz kicsit takarítani.

Nekem már tökéletesen megy.

Bevallom az erkolcs miatt inkabb nem csorgatom a nyalam a pasik utan.

Maradj hercegnő! 😊

2019. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De igazából nagyon egyszerű nem képzelegni 😊

Ha tetszik valaki nembaj,ha egy idő utan már nem képzelegsz,ugy is csak egy helyes "valaki" lesz!az még belefér.

Legyél jó 😊

2019. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt az a probléma, hogy a túlfűtöttséged nem a párodra vetül ki. "Nem erőlteted", hogy legyen több, nem tüzel fel annyira, mint bárki más és nem kommunikáltok. Itt nem erkölcsösség a fő probléma, hanem a szar kapcsolat, amiből tudat alatt már kiszálltál.
2019. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En is azt gondolom, hogy elsőnek a nem jó kapcsolatból szabadulnál. Másodsorban szerintem az egódnak kellene az, hogy jobban nőként tekintsen rád a barátod. A havi 1-2 alkalom eleg laposnak hangzik. Nem tudom, ha a pároddal visszaterne a "tüzes időszak", szerintem megoldódna a gond. Ha nem...nem is tudom. Túl fiatal vagy, hogy egy ilyen kapcsolattal élj évekig, ami már az elején nem jó
2019. márc. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz a kapcsolatunk, bár nem tagadom, hogy nem olyan izgalmakkal teli mint anno volt. 3 éve vagyunk együtt, ez azt jelenti, hogy szinte az első pillanattól együtt élünk. Persze az első időszakban még hol a szüleinél, hol nálunk voltunk. Kb fél év után költöztünk külön. Ha előretekintek vele képzelem el a jövőmet. Vannak konfliktusok, de nem mi vagyunk így egyedül. Megbeszéljük, hamar kibékülünk. Pár hónapja beléptünk egy nehezebb ideiglenes időszakba, aminek hamarosan vége. Szóval a szexen kívűl azt mondom minden rendben. Egyszerűen csak nem tudtam hova tegyem ezeket a gondolataimat. Igyekszem kordában tartani az agymenéseimet. Köszönöm a válaszokat
2019. márc. 28. 15:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Márpedig nem érzed jól magad a kapcsolatodban. Az, hogy nem a párodat kívánod, hanem kb bárki mást, azt jelenti, hogy a kapcsolatod nem oké. A szex mennyisége és a kommunikáció hiánya elég bizonyíték rá, hogy ez nem lesz már hosszú életű. Persze, idővel ritkábban szexel az ember a párjával, nade hogy a pasid se akarja... A szar kapcsolatot meg nem feltétlen úgy kell érteni, hogy sokat veszekedtek, hanem, hogy kommunikáció hiányában itt tartotok.
2019. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!