Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Részegen mennyire lehet...

Részegen mennyire lehet komolyan venni valakit?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom tegnap este nagyon berúgott és olyanokat mondott amit úgy kb azelőtt soha pl.: hogy "aludj velem", "nagyon szeretlek", "minek nekem barátnő, ha te itt vagy nekem", "akarlak.. igen ez egy kicsit mondhatni meglepett

Meg egész este rajtam lógott, ölelgetett stb.

Áhh kicsit lepődtem meg csak, mert általában azt se szereti, ha hozzáérnek..nem is tudom kicsit rideg természetű ha józan vagy nemtudom..


Arra gondoltam, hogy lehet, hogy meleg... esetleg, de aztán ezt a gondolatot el is hessegettem, mert amúgy rettenetesen homofób, komolyan ilyen emeberrel még sosem találkoztam...aki ennyire utálja őket.. nem is értem, ugyanolyan emberek, mint bárki más...

Ezt szerintetek komolyan gondolta, vagy csak a pia beszélt belőle? Mostmár komolyan nemtudom... azóta olyan fura..


2019. ápr. 15. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A pia volt, de ettől függetlenül jobb, ha távol maradsz tőle. Mert az ilyen fog még inni, részegedni, ami már önmagában se jó, hát még ha ezt hozza ki belőle.
2019. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Bejössz neki :D
2019. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hany evesek vagytok?
2019. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én 18 ő 19
2019. ápr. 15. 15:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Be akarta csempészni a lomposát az ánuszodba.
2019. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az őszinteség egy olyan halmazálapotú anyag, amely alkoholban oldódik."

Lehet, hogy azért mutatja magát homofóbnak, mert szégyenli, hogy meleg. De erre csak ő tudja a válasz!

2019. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 csatrad ***** válasza:
65%

koztudattal ellentetben egy reszeg tokeletesen tisztaban van a kornyezetevel, es hogy mit csinal.

ami valtozik azok a gatlasok, mert az agyban a blokkolokat megkeruli a rendszer alkohol hatasa alatt.

szoval tokeletesen tudta, hogy te vagy es, hogy mit mondott es kepes gondolkodni es erteni is a reakcioidat.

Viszont blokkolok nelkul olyat is tehet, amit amugy ... blokkolna.

A legtobb dologra azert nem emlekeznek mert sok esetben az info blokkolt idegpalyak mogott vannak.

Egy szo mint szaz, ha reszegen kerdes nelkul mond valamit az igaz, ha kerdesre valaszol akkor az valszeg semmi koze hozza.

2019. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit az utsó mondott az hülyeség
2019. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!