Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nagyon megijedtem...

Mi lehet ez? Nagyon megijedtem. MI EZ?

Figyelt kérdés
Nem rég halt meg tatám testvére. Tatám nem ment el a temetésére, mivel beteg volt és nem tudott megjelenni. A temetés után pár héttel mondta hogy álmában hívta magával hogy menjen vele, de nem ment. Ma tatám többet ivott a kelleténél és berugott(nem szokott inni, valószínüleg Húsvét ünnepe miatt) egyedül alszik , mentem a WC-re mikor hallom hogy mond valamit a tulsó szobából. Hallgatóztam. Olyanokat mondott(részegen) hogy nem megyek veled hagyj békén, van két szép unokám (mondta hány évesek vagyunk) és hogy ad piros tojást, zöldet is csak hagyjon békét neki mert nem akar menni. Sírt hogy valakit fogad és visz koszorut a sirjára.. Majd elköszönt tőle "Szia testvérkém szeretlek, szia egyem a szivedet". Félek. Mi lehet ez?

2019. ápr. 21. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Részeg. Ahogy te is írtad. Képzelődik.
2019. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De józanon is ez van.. nem értem.. atesita vagyok nem hiszek semmiféle felsőbb hatalomban.. de erre nem tudom mit mondjak, értem részegen de józanon is..
2019. ápr. 21. 22:42
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem lelkiismeret furdalása van, hogy nem ment el a temetésre.
2019. ápr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!