Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tud normálisan...

Miért nem tud normálisan viselkedni a húgom?

Figyelt kérdés

Nem tud, de szerintem nem is akar belilleszkedni. Van néhány haverja, de ők is olyan különcök mint ő. Útálja a társadalmi konvenciókat, nem szereti a családi ünnepeket, mert szerinte hülyeség hogy egy rakás embert összehozni akik nem is kedvelik egymást, és amúgy sosem beszélnének maguktól, és nem képes megérteni hogy hagyomány.

Nem akar elmenni a saját ballagás ára, mert szerinte nem kéne ünnepelni azt, hogy el végezte a nyolc általánost, és ha már ballagnak nem kén hogy szomorú legyen, mert hogy "ne az legyen az utolsó emlék a sulitól, hogy mindenki bőg." Nem szereti a divatot,nem is képes normálisan felöltözni. Most például felemás! fekete-fehér cipőt hord. A választási kampányt és a plakátokat is leszolja és útálja.

Nem igazán kedveli a kor társait sem, mert szerinte a nagyrészük buta és felszínes, és csak megy a tömeg után, és nagyon kevés embernek van egyénisége. Nem szereti a mostani zenét, mert azt mondja nincs éételme, a múltkor még például összefestette a sszobája falát

AA szüleink nem igazán foglalkoznak vele, mindketten munkamániásak.

Mit csináljak hogy normálisan viselkedjen?



2019. ápr. 22. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nincs semmi baja a tesódnak. Hagyd őt nyugodtan békén.
2019. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is tetszik.
2019. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem tök jól gondolkodik a húgod, én is ezt tartom normálisnak, nem azt, ha valaki megy a tömeg után, csak mert az a hagyomány és úgy illik. Nem hiszem, hogy akkora bűnt követ el, ha vannak önálló gondolatai és elvei, amikhez ragaszkodik. Különc, elvont, normális. :)
2019. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is teljesen normális, miért kellene megváltoztatnod?
2019. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért akkor sem éne ennyire lázadnia!
2019. ápr. 24. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!