Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy valahogy...

Mit tegyek, hogy valahogy normálisan tudjak viselkedni?

Figyelt kérdés
Erdélyi vagyok,Így nálunk holnap kezdődik az iskola. 9. osztályba megyek, csomó új osztálytárs, a legjobb barátnőim akikkel mindent megbeszélek más liceumban vannak én meg nagyon félek. 1 lányt ismerek jobban ,van akit picit jobban még ismerek de a többséget csak látásból. Az ilyen új dolgokban nagyon nem vagyok jó. Mint mindig most is izgulok, ha meg kell szólaljak elkezdek dadogni és még a hangom is elmegy vagy berekedek. Ez nem lehet így holnap is! Első nap nem csinálhato hülyét magamból. És ez nem baj csak jelenleg ,hog több mint kétszer annyi fiú van mint lány. Mit tegyek ,hogy ne izguljak annyira és tudjak normálisan megszólalni?? Ja, és azt kifelejtettem,hogy a legjobban utálok középpontba kerülni, úgy ,hogy mindenki rám figyeljen, tehát ha holnap bekövetkezik egy bemutatkozás az osztály előtt akkor nekem végem. Mit tegyek? Kérlek szépen segítsetek. Előre is köszönöm szépen!

2013. szept. 15. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Talán az a megoldás segíthet, hogy beállsz a tükör elé és begyakorolsz magadnak valamit. Elmondod hogy hívnak, honnan jöttél, hány éves vagy, és ennyi. Tőlünk annak idején ezeket akarták tudni.:)

Sok sikert, én is holnap kezdek, csak én tizedikes leszek.:D Hova valósi vagy?:)

2013. szept. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Légy önmagad és próbálj ne aggódni. Nyugodtan menj oda azokhoz akiket ismersz akárcsak látásból is és próbálj beszélgetni. A bemutatkozás miatt pedig nem kell rágni magad, ha nagyon aggaszt akkor zuhanyzás közben gondold át,hogy mit fogsz mondani. (több időt nem éri meg rászánni)

Neved, régi sulid neve és vagy három dolog amit szeretsz csinálni.

2013. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!