Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik távkapcsolatban vannak!...

Akik távkapcsolatban vannak! Volt/van-e olyan problémátok hogy veszekedtetek a párotokkal amikor a haverokkal akartok találkozni? Szerintetek ilyenkor mit csináljak? szakítás kizárva

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 16:43
 1/4 anonim válasza:

Hat igazabol nekem 1700km-re lakik a baratnom, igy ha van eselyem egy napra latni is, akkor inkabb ot valasztom, mint a haverokat :D

Persze ertem en, egy jo sorozes, osszeultok, beszelgettek, baromkodtok, felbecsulhetetlen, de akkor is inkabb a paromat valasztanam, emiatt nalunk nincs ilyen problema

19f

2019. ápr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha nem volt ilyen problémánk, mi is távkapcsolatban élünk (8500 km) Nyilván amikor együtt tudjuk tölteni az időt, akkor csak mi ketten vagyunk, esetleg egy nap amikor találkozunk a barátaival vagy ő az enyémekkel.
2019. máj. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen folyton ez volt, de mivel inkább mindig vele voltam minden barátom eltünt, mondjuk így látszik h nem épp igaz barátok voltak. 300km távolsàg

Amit én próbáltam de nem jött be: megértetni vele h szeretnél velük is lenni, mert fontosak stb vagy hazudni h alszol xD

2019. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi ott tartunk, hogy már az is baj ha olyankor találkozok a legjobb barátnőmmel amikor ő dolgozik, meg hogy többet posztolok vele közös képeket. Pedig amikor lehetőség van rá, hogy találkozzunk mindig öt választom. :(
2019. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!