Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekes ha az idegesít?

Gyerekes ha az idegesít?

Figyelt kérdés

A padtársam egy rohadt okos csaj és én próbálok mindenben versenyezni vele,de ő nem vevő rá, és ez nagyon idegesít. Idegesít hogy okosabb mint én és ez nem is érdekli.

Egyedül ma láttam először hogy hajlandóság mutat a versengésre, de akkor 12 perc alatt megírt egy tzt maxpontosra. Mit tegyek hogy ne zavarjon hogy jobb nálam?


2019. ápr. 29. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sosem irigykedtem, ha valaki okosabb vagy jobb nálam valamiben. Volt, amiben meg én voltam ügyesebb. Hagyd szerencsétlen padtársadat nyugodtan tanulni. Szerintem neked sem fog jót tenni, ha valaki folyton lenulláz.
2019. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anonimusz00 válasza:
Szerintem nem kellene ezzel foglalkoznod. Nem lehet mindenki géniusz, lehet hogy te valami egészen másban vagy jó, ami neki egyátalán nem menne.
2019. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!