Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden héten,5ször,1nap 1-2...

Minden héten,5ször,1nap 1-2 több emeletnyi lépcsőzés és mindennapi 60felülés mellett, rendes étkezéssel érhetek el fogyási eredményt? Vagy tudtok hatásos fogyókúrás étrendet?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni 5-6kg-ot, ezért úgy gondoltam, hogy ezeket csinálom (felül látható) ezzel szeretnék elérni eredményt, de nem tudom mennyire hatásos lenne. Egy probléma van magas a vérnyomásom és nem tudom, hogy ez mennyire befolyásolja.
2012. jan. 7. 23:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy akár 1-2nap körülbelül 8 emeletnyi lépcsőzés
2012. jan. 7. 23:07
 2/2 anonim ***** válasza:

a "rendes étkezés" nem a rendetlen ellentéte, hanem azt jelenti, hogy te már annyit eszel, hogy fogyj mellette. tehát igen, rendes étkezéssel fogysz.


testépítők esetében a rendes étkezés nekik azt jelenti, hogy megeszik kb. 2g/ttkg fehérjét, és 3-4-5g/ttkg szénhidrátot, és hízik. mert neki a rendes az, amitől izmosodni, növekedni fog.

2012. jan. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!