Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki szereti a Barátok köztöt?...

Ki szereti a Barátok köztöt? Aki nem nézi miért nem?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D :D
2019. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szeritem nagyon jók a vágások,a színészi alakítások meg maga a történet."

Szíved joga ezt gondolni. Ez a te véleményed, a többség ezt tiszteletben tartja, nem vitatja. Te viszont nem fogadod el azok véleményét, akiknek nem tetszik a sorozat, erőlködsz, próbálsz meggyőzni másokat teljesen szubjektív dolgokról, ízlésről. Mire jó ez?


"Az emberekben azt a tulajdonságot nem szeretem, akik úgy ítélkeznek hogy nem tudják miről vagy kiről van szó. Mert hiszen Önök is azt írták, hogy nem nézik, akkor hogyan és miért ítélkeznek?"

Az, hogy nem nézem, nem jelenti azt, hogy nem láttam sosem egy részt sem. Van a családban, aki nézi, és előfordul, hogy egy helységben tartózkodunk a kérdéses időpontban. Így aztán nagyon is tudom, miről alkotok véleményt. Nem hülye vagyok.


"A másik az, hogy attól még hogy valami sok ideje megy vagy öreg nem jelenti azt hogy nem jó."

Valóban. De azt sem jelenti, hogy jó.


"Aki azért találja ezt a sorozatot rossznak, mert sok ideje megy, az a mamájá vagy a papáját sem szereti?"

Komolyan, egy sorozatot hasonlítasz össze rokonok életkorával? És mi vagyunk a hülyék...


"Azok akik nem szeretik a sorozatokat nem kötöttek. Utazós típúsú emberek."

Egészen vad következtetéseket vonsz le. Valójában nincs ilyen összefüggés, vonaton is lehet sorozatot nézni, és aki otthon ül egész nap, az sem feltétlen fog sorozatot nézni. Ez baromság.


"A sorozat nem kedvelők nem szeretik a történelmet."

Tényleg? Mi lesz a következő? Akinek nincs akváriuma az bu zi?


"Márpedig aki nem szereti a történelmet annak normális jelenje sincs."

Ezt meg nem is értem... Biztos valami fészbúkos mű-koelhó idézet.

2019. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Burleszk, kabaré, ahogy a kérdező erőlködik, hogy a barátok közt igenis jó. Majd felnő egyszer ő is.
2019. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 SzemüvegesPista válasza:

Kedves kérdező!


"Az emberekben azt a tulajdonságot nem szeretem, akik úgy ítélkeznek hogy nem tudják miről vagy kiről van szó. Mert hiszen Önök is azt írták, hogy nem nézik, akkor hogyan és miért ítélkeznek?"

Most is a Barátok köztöt hallgatom a másik szobából :) Egyébként nem értem, hogy ha megkérdezed más véleményét, akkor miért nem tudod elviselni, hogy leírja (szerintem elég kulturált formában fogalmaztam meg a gondolataimat). Továbbá egyik érvemre se válaszoltál rendesen, csak leírtad, hogy szerinted nem úgy van, meg küldtél egy PM-et azzal, hogy igenis költenek a díszletre pénzt, mert azt a házat külön építették. Ez az általam említett 5 pontból az egyiknek a fele, és azt jelenti, hogy 20 éve költötek rá.


"A másik az, hogy attól még hogy valami sok ideje megy vagy öreg nem jelenti azt hogy nem jó."

Ilyet nem is mondtam. Láttam régi filmeket ill. sorozatokat (Máltai sólyom, Casablanca, Twin Peaks, Twilight Zone), és tetszettek. Azt mondtam, hogy Miklós, az egyik főszereplő karaktere az elmúlt 20 évben semmit sem változott. Aki elhiszi, hogy ez lehetséges...


"Aki azért találja ezt a sorozatot rossznak, mert sok ideje megy, az a mamájá vagy a papáját sem szereti?"

Ezt a személyeskedést nem kellene kommentálnom, de akkor (hasonlóan nagy gondolati ugrást előadva, mint te) visszakérdezek: te annyira szeretsz egy sorozatot, mint a szüleidet?


"Azok akik nem szeretik a sorozatokat nem kötöttek. Utazós típúsú emberek. A sorozat nem kedvelők nem szeretik a történelmet. Márpedig aki nem szereti a történelmet annak normális jelenje sincs."

Szintén szeméyleskedés, és úgy általában nem tudom, hogy jön ide. Mi az, hogy nem "kötött"? Nincs egzisztenciájuk? Léhák vagy csalfák?

A történelem hogy jön ide? Ne keverjük a fiktív történetet a (szeméyles vagy egyetemes) történelemmel. Amúgy igen, szeretem a történelmet. Meg a jól megírt történeteket is. A Barátok közt nem az.


Javítson ki valaki, aki otthonosabban mozog a témában, de úgy tudom, hogy a kábeltévé-előfizetésekből a csatornák is kapnak, szóval a magyar háztartásoknak kb. 90 %-a fizet valamicskét az RTL-nek. És ezért cserébe Barátok köztöt kapunk...


Szerintem ne válaszolgass tovább ide, mert valaki még a te kommentjeidből következtetést talál levonni az összes Barátok közt fan képességeire vonatkozóan.

2019. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, anyumék már 20 éve nézik.(a kezdéstől) Én még csak 3 éve de nagyon megszerettem.:D Azt nagyon sajnálom, hogy Miklós, Natasa meg Ádám kilép :(.
2019. jún. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

14-es válaszoló!

Hogy hallgatod a Barátok köztöt a szomszéd szobából 17:14-kor?

2019. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 tudtommal visszanézhető neten, ha az időponttal van problémád.
2019. aug. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem az egyik bajom a sorozattal, hogy az ilyenek miatt hiszik az emberek, hogy aki vállalkozó, az úszkál a pénzben és gerinctelen módon csal, ahol bír, közben jelentős részük nem ilyen.
2019. aug. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 SzemüvegesPista válasza:

#16-os

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok. Azt hiszem, az RTL II-es ismétlés ment éppen akkor.

2019. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!