Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ciki ha fiú létemre félek a...

Ciki ha fiú létemre félek a pókoktól?

Figyelt kérdés
A kis pókoktól már nem, viszont a kb. közepes méretűektől már igen...és a nagyobbaktól...:S:(
2011. máj. 31. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne ciki? Én nem félek tőlük, de utálom őket. De a kígyóktól, na azoktól igen... Minden ember fél valamitől.
2011. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%
hát elég gáz, majd ha megtámadja a barátnődet egy 120 kilós pók, hogy véded majd meg tőle?
2011. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Neked gondolom fóbiád van. És ha fóbiád van, akkor az a ciki hogyha ezt valaki cikinek gondolja!
2011. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
szerintem nem ciki. mindenkinek van valami,amitől fél/undorodik. én a legyekkel vagyok igy
2011. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele ,hogy utálom őket kifejezetten gyűlölöm.Ezt arachnofóciának hívják.Ezen felül a békákat és a többi hüllőt sem bírom.A halakat még megfogom..

20/f

2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egyáltalán nem. Az ciki, ha emiatt hagyod magad cikizni. Én halálosan rettegek a pókoktól, és volt olyan, hogy mikor ez társaságban kiderült, utánna elkezdett valaki ijesztgetni vele. Gondolom azt hitte, hogy emiatt valami töketlen ratyi vagyok, vagy nem tudom.

Az emberektől viszont nem félek, és mikor vérző orral kullogott el, már ő sem találta viccesnek... :)

2011. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én a pókokat megmentem. A kígyókkal nincsen bajom. A Halaktól írtózom, utálom őket, és az ízük is rossz. A szúnyogokat UTÁLOM.

Nem nem ciki.Sok ismerősöm fél tőlük.

2011. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki, csak érthetetlen, a barátom is fél a pókoktól, pedig hát kb. amilyet legtöbbször lát max. 5centis, és ő 180cm magas, tehát nem sok értelme van félni tőle, meg nálunk nem nagyon mérgező a csípésük sem. Tehát ha ebbe belegondolsz, és rendben van, hogy nem fogod meg, de rátessékeled egy papírra és kidobod (ne öld meg mert szerencsét hoz, és különben is hasznos állatok).

Én is félek bizonyos állatoktól, például a kutyáktól, de tudom milyen amikor megharap, és hogy milyen fájdalmas, tehát van alapja a félelmemnek, de egy pár centis veszélytelen póktól félni elég fura.

2011. jún. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..:)
2011. jún. 1. 13:13
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
énis félek tőlük,én még a kicsiktől is xdddddddd
2011. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!