Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan miért írják oda egy...

Sokan miért írják oda egy terhességgel kapcsolatos kérdéshez, hogy mit csinál MOST a gyerekük?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy bármiféle terhességgel kapcsolatos tanácsot kér valaki, mindig van aki odaírja hogy "az én első terhességem másfél éves és a másik szobában alszik". Ez hogy jön a kérdéshez? Mi ez a közlés kényszer? Komolyan nem értem ezt az információt, miért releváns bárki számára is
2019. jún. 20. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Én ezt csak olyan kérdéseknél látom amikor valakinek teherbeesési problémái vannak vagy esetleg terhesség alatt ijesztgették valamivel anyukát, hogy ilyen-olyan baj lehet ebből stb, ezért megírja, hogy ő is így járt vagy X évet várt a gyerekre és ennek ellenére lám-lám mégis itt van, megszületett, egészséges, él és mozog (X idős és ezt csinálja épp).
2019. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Ezt aggódó kismamáknak szokás írni, és gyerektelen nyelven annyit tesz, hogy velem is ugyanez történt, de mégis megszületett és egészséges a gyerekem!
2019. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát értem de egy kicsit nekem még így is magas

Az hogy a másik szobában alszik vagy játszik, az egyáltalán nem jelenti hogy egészséges. Miért nem azt írják, hogy már másfél éves és egészséges?

2019. jún. 20. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Azért írják, mert sok nő küzd problémás teherbeeséssel, és megnyugtatásként akarják írni, hogy "én is így indultam, most pedig itt szuszog mellettem a 4 hónapos ÁronkaJulcsika." Megértelek kérdező, engem is szörnyen irritál. De ez van, nem lehet kitiltatni ezeket az anyukákat, csak mert nekünk nem tetszik ez a kifejezés.
2019. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is nehéz volt teherbe esni mégsem nyugtatott még soha ha ilyesmit olvastam cska felvontam a szemöldököm..de így tűnik el sok embernek ez megnyugtató. Másik amitől kivagyok, hogy ha valaki feltesz egy kérdést terhességi rosszulléttel kapcsolatban, akkor mindig jön valaki és odaírja, hogy neki soha nem volt. Jó neked, de ez most hogy segít egy szenvedő nőnek, akinek még van? Ezt sem tudom hova tenni
2019. jún. 20. 17:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egy terhes ő is ember, és elsősorban magára gondol, és másodsorban a kérdéssel. Csak sokan el se jutnak odáig, hogy a nagy önfürösztésben eszükbe jusson a kérdezőnek is válaszolni.
2019. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!