Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan iratkozzak át másik...

Hogyan iratkozzak át másik iskolába?

Figyelt kérdés

9.es vagyok és át szerertnék iratkozni egy másik iskolába.

Viszont én nem írtam felvételit tavaly ilyenkor akkor esélyem sincs olyan suliba menni ahova kéne?

Egyáltalán ilyenkor még át lehet iratkozni?


2019. jún. 23. 14:20
 1/2 anonim válasza:
100%
Menj be abba az iskolába ahová át akarsz menni és kérdezd meg. Én eredetileg nyelvi osztályba mentem volna de egy hónappal 9edik előtt tehát a nyáron meggondoltam magam és átmentem egy másik suliba biosz tagozatra. Nem felvételiztem bioszból, de magyarból és matekból igen, de nálam nem volt kizáró ok hogy nem szóbeliztem bioszból, pedig biosz szak.
2019. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor általában különbözetit iratnak a fontosabb tárgyakból. Az esetleg előfordulhat, hogy ha van olyan tárgy amit eddig nem tanultál (pl nálunk a művészettörténet), akkor ismét 9.ben kell kezdened.

De ezzel mindenképp az adott suli igazgatóját/vezetőségét kell keresni, konkrétat csak ők tudnak mondani. c:

2019. jún. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!