Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek korai még a...

Szerintetek korai még a tetoválás?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és már 4 éve meg van milyen mintát szeretnék varatni, ami egyedi mivel én rajzoltam és elég jól néz ki a jelentése is megvan. Az egyedüli, ami probléma, hogy elég vékony vagyok, de nem hiszem hogy fogok még hízni sokat. Szerintetek érdemes lenne várni amíg olyan 20 leszek, de már ígyis nagyon szeretném megcsináltatni.

És légyszi ne írjatok ilyeneket pl:hogy fog ez kinézni idős korodra mert egyébként sem akarok valami sokáig élni szóval nem nagyon leszek 60 éves.



2019. júl. 2. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nyugodtan csináltasd meg, maximum figyelsz majd az alakodra aztán csá:D
2019. júl. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főleg, hogy ennyi ideje szeretnéd, és saját is, nem hiszem hogy meg fogod bánni :D
2019. júl. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Melyik testrészedre szeretnéd? Mert ezt nem írtad.

Nő vagy férfi vagy? Azért kérdem, mert főleg ha férfi, edzhetsz, ha izmot szeretnél felszedni, hogy ne tűnj soványnak és jobban álljon az a tetkó.

2019. júl. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Ha biztos vagy benne, akkor vágj bele.

Én 23 évesen csináltattam az elsőt, és imádom.

2019. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a 60 körül már halott leszek féle önpusztító felfogás elég ostobán hangzik. Ennek szellemében szinte mindegy mit művelsz a testeddel. Alapból a tetkó elmegy de a freskó az gáz szerintem. A depis felfogású emberek amúgy szerintem nem kövérek se nem hajlamosak a hízásra. Szóval elvileg mehet most is. Ha dohányzol akkor is max ráncosabb leszel később de vastagabb nem.
2019. júl. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha hízni nem is,de változni még fogsz. Főleg ebben a korban szélesedik a csípő,a váll. Nem hiszem hogy akkora változást okozna a tetoválásodba,de sose tudni.

Annyit mondanék,hogy én a helyedben várnék vele. Azt mondod 4 éve megvan,de 4 éve és most is még fiatal vagy/voltál. Most következnek be igazán nagy változások az életedben,én a helyedben nem csináltatnám még,de te érzed.

Csak hogy legyen egy kis perspektívád:

Van egy barátnőm aki 16 évesen tetováltatott magára valami gagyi basic tetkót,peace jellel meg hasonlók mert az akkori a társasága,meg a életformája olyan volt hogy ez belefért. Most 24 éves. A tetkó nagyon hülyén néz ki,mert nem csináltatott többet,nem is öltözik stílusosan,csak ott van egy semmitmondó halvány paca a karján. A társasága azóta 3-4x cserélődött,a pasijai is. Már hülyeségnek tartja a hippi életmódot.

Hogy még egy sztorit mondjak,itt vagyok én. Annyira örülök hogy nem volt lehetőségem tetkót csináltatni 18 évesen hogy el sem hinnéd!

16-20 éves koromig naagy metálos voltam. Fültágító,koncertek,deathcore minden amit akarsz. Tetováló akartam lenni,és alig vártam hogy elkezdhessem magam varratni. Megvoltak a minták is kb 3-4 évig őrizgettem.

De ekkor jött egy hatalmas fordulat 20 éves koromban,egyszerűen kinőttem. Azt hittem felnőtt koromra tele leszek varrva meg piercingezve,de ma már el se tudom képzelni hogy bármilyen apróság rám legyen varrva. Nem is tetszik már az egész kultúra sem. Nem hallgatok már metált sem.Teljesen megváltozott az öltözködésem,az életvitelem,a gondolkodásom a világnézetem. És mindez jobb irányba. Nagyon rálátásom lett mindenre,többet hallottam,olvastam,kibújtam a kis fejemből úgymond. Mindez 1-2 év leforgása alatt.

Szóval ezt vedd számításba,a fejlődésed legelején vagy. Ha áttehetném a korhatárt,legalább 22-23ra tenném :D Én még kisgyerek voltam 18 évesen,és most visszanézve a mostani 18 évesek is azok!

Fontos,hogy meglegyen az indokod hogy miért is akarod magat tetováltatni? Valakinek tetszeni akarsz? Egy csoporthoz tartozni? Tényleg ezt akarod?

Mert hidd el én aztán tényleg szívből metálos-tetoválásos kategória voltam,és úgy eltűnt az egész mintha sosem lett volna :D

Az akkori társaságommal és legjobb barátnőmmel együtt. Már nem is beszélünk,akkoriban meg nap mint nap együtt voltunk. Szóval sosem tudom mi változik és milyen hirtelen.

18 évesen még egy tetkós pasim is volt,aki folyton utalgatott hogy milyen jól nézne ki rajtam ez meg az a tetkó,és tetkós nőket nézegetett folyton,úgyhogy nem volt kérdés hogy amint lehet televarratom magam. Még jó hogy nem tettem! Azért a 4 hónapért elcseszni az életemet?!? Áhh..szóval voltam én is gyerek. Higgy nekem :D

N/24

2019. júl. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. Egyébként ez nem egy divat tetkó, senkin nem láttam még hasonlót. Elég sok érzelmem fűződik ehhez szóval szerintem 10 év múlva is ugyanúgy tekintek rá, mint most. A személyiségem meg az utóbbi 3 évben semmit se változott szóval tényleg kétlem, hogy megbánám. Alkarra szeretném oda pedig nem nagyon lehet hízni pláne lányként.
2019. júl. 3. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!