Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A húgunk nem akar fogyni. Mit...

A húgunk nem akar fogyni. Mit tegyünk? SOS

Figyelt kérdés

Én és az öcsém tanácstalanok vagyunk, mert a húgunk nagyon kövér és nem szeretne fogyni sőt hízni szeretne még. Azt mondta hogy 250-300 kiló közé szeretne felhízni.

Mi próbáljuk lebeszélni, de nem sikerül, soroljuk az egészségi dolgokat meg hogy hogyan néz majd ki és még pszichológushoz is vittük. De semmi nem hát rá.

Jelenleg 150-160 kiló közt van, 170 cm és 22 éves.

A szomszédok mindig gúnyolják, de az se érdekli.

Légyszi segítsetek mert már nem tudunk mit tenni, és féltjük őt.



2019. júl. 4. 10:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezők: Rendes fotográfiára gondoltam, ami bizonyítja hogy a húgotok tényleg olyan kövér. Kitakarhatjátok az arcát, hogy a személyiségi jogok ne sérüljenek :)
2019. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én 174cm vagyok 162 kg, vannak egészségügyi gondjaim amik közvetetten felelősek a súlyomért, de én is sokszor ettem sajnos érzelmi alapon! Mindenképp kellene neki pszichologus, mert valószínű, hogy borzasztó lelki állapotba van, valamit így próbál ellensúlyozni. Mégha a külvilág felé azt is látatja, hogy minden ok. Illetve egy jó endokrinologust/obezitológust is felkéne keresni. Amerikában kb 100x több és jobb lehetőségei vannak orvosok terén is, hajrá!


Ha semmire nem sikerül rávenni, és amíg benem kattan valami nála, addig csak annyit tudtok tenni, hogy másnem LÁTVÁNYOSAN megalázzátok, komolyan mondom! Minden nap piszkáljátok, gunyoljátok akár nyilvánosan is. Nagyon drasztikus, de nálam is ez hozta meg a változást többek között ill. az eü gondok, pszichés felülemelkedés a problémákon. Belátni, hogy másképp is fellehet dolgozni a stresszt, nem csak az

evés jó érzés. (nekem

aztán bőven volt min stresszelni, szóval nem a levegőbe beszélek)

Bár nem szeretnék sose 60kg lenni, valszeg nem is leszek, genetika. De olyan 95-100kg már bőven jó lenne egy normálisabb élethez számomra.

Ilyen kompromisszumot tanácsolok a hugodnak is.



Itt meg nehogy küldjél képet senkinek, rengeteg a fetishes barom troll, aki erre veri.

2019. júl. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Képet nem teszek fel, mert annak semmi köze a kérdéshez

12es köszönjük elgondolkozunk rajta

Megkérdezhetem hogy ezt a piszkálás dolgót hogy érted?

2019. júl. 4. 12:16
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

"Látványosan megalázzátok". És még az a fétises troll, aki képet mer kérni.. :P

Szerintem ne növeljétek a távolságot tovább azzal, hogy bántjátok a súlya miatt.

2019. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14es nem tudom honnan veszed hogy távolság van köztünk, mert nincs. Mi is szeretjük a húgunkat és ő is minket, ezért szeretnénk segíteni neki
2019. júl. 4. 14:49
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindképp a pszichológus lenne a megoldás. Ennek biztosan valamilyen lelki vagy mentalis oka van.

Esetleg szexuálpszichológusra meg nem gondoltatok? Tudom fura de letezik olyan fetis amiben azt embert az izgatja ha valaki felhizlalja őt (vagy ha magát hízlalja). Lehet ő tudna segíteni. Ha el nem is mulasztja ezt a vágyat megtanítja kontrollálni, normális mederbe terelni.

Remélem tudtam segíteni!

2019. júl. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
abszolut nem kell idekeverni, mint fetish a megalázást, ez csak egy szó. ugyis irhattam volna, hogy határozottan érzékeltessétek vele, hogy túlsúlyos, megjegyzésekkel, ráutalásokkal, kellemetlen helyzetekkel stb. egy idő után ráfog unni és lehet először bedurcázik, aztán majd leesik neki a dolog és csak azért is bizonyít. legalábbis ez is lehet egyfajta ötaktika, sokaknál beválik, az étel is egyfajta függőség, nincs még betegség tudata, rákell döbbenteni.
2019. júl. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

16os köszönöm megpróbáljuk

17es milyen kellemetlen helyzetek?

2019. júl. 4. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!