Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha jön a szùnyogirtós repülö...

Ha jön a szùnyogirtós repülö én meg kint vagyok az udvarron és integetek a pilótànak akkor azt làtni fogja?

Figyelt kérdés
Mindig olyan alacsonyan repul. Egyszer azt hittem leszedi a haztetot. Akkor lat nem?? Tok jo neki hogy egy ilyet el tud vezrtni. Kiskoromban is integettem emlekszem.

2019. júl. 5. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Én anno mindig integettem, ha alacsonyan szállt a repülő, amikor még magam is kis vidéki gyerek voltam.

Mondok egyet: ha billegeti a szárnyait, akkor azt üzeni, hogy látott és visszaköszön. De ne félj, neked nem fog. Max fúj rád is egy kis permetet, hátha. XD

2019. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Obelix a legjobb. Csak irigykedtek rà, akkora kiràly.
2019. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem találtunk még egy fiókot tőle...

Számolja már össze valaki, hány van neki. Én tudok 3-ról. A 4-iket végre törölték.

2019. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
the tormento, kinzomester, a kínzókirály, IGAZI FÉRFI, CSAK EGY VAN. Van még 2-3 korábbi. Ebből is látszik, hogy végleges törlés nincs, mert n+1 fiók kreálható bármilyen gond nélkül.
2019. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
#2: 🤣🤣🤣🤣
2019. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

kínzómester és igazi férfi nincs már, hála az égnek (szörnyű béna nevek voltak, rendesen irritált)


2-es, neked puszi-pacsi-vállveregetés :D


A véleményem arról, hogy büntetlenül lehet garázdálkodni, meg inkább megtartom, mert még kell ez a fiók. XD

2019. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kínzómester? 🤣😂
2019. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lol
2019. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!