Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy a 2010...

Miért van az, hogy a 2010 előtti válaszok segítőkészek és kedvesek, míg mostanra nagyon sok lett itt a troll és a bunkó válasz?

Figyelt kérdés
2019. nov. 14. 13:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%
Mert akkor még csak asztali gépek voltak a háztartásokban leginkább, nekünk is csak egy gép volt az egész családnak. Közel sem tudtam ennyit netezni mint most. Gondolom más átlagos család is így volt.
2019. nov. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Deflohelp ***** válasza:
93%

Régen minden könnyebb volt.

Én is ...

2019. nov. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
95%
11: Van abban valami, amit írsz. Akkoriban nekem csak laptopom volt, okostelóm nem. De a laptopot nem nagyon vittem el magammal sehova. Tehát hétköznap netezni csak reggel és este volt dolgom, hétvégén is csak akkor, amikor nem mozdultam ki. Mostanra viszont már fullon ráfüggött az ember, pláne, hogy a többségnek már szabad wifi sem kell, mert van mobilelőfizetése.
2019. nov. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!