Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez a honlap anonim? Akkor...

Ez a honlap anonim? Akkor miért van egyre több válasz aláírva?

Figyelt kérdés

"Mivel honlapunk anoním, olyan kérdést ne írj ki, aminek a név nélküliség miatt értelme nincs!"


Engem roppant mód zavar, hogy a kérdésekre adott válaszok egyre több helyen vannak aláírva. Ez nem fórum, nem cset, nem arról szól, hogy egyik-másik személy hogy aktivizálja magát, és milyen véleményt alakított ki.

Ez arról szól, hogy a kérdésre jön egy válasz, és senkit nem érdekel, hogy az x vagy y adta.

Az a műfaj tudástár, fórum vagy bármi más. EZ NEM AZ.

Ha a moderáció hagyja azt, hogy ez elfajuljon, az eredeti szerepköre elveszik az oldalnak.


Eddig csak egy-egy válasz volt aláírva, most pedig már egyre több, és egyre több és egyre több. Akár ki is írhatná az oldalmotor minden válaszhoz a válaszoló nickjét, nem? Ne már.


2008. nov. 19. 22:15
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
88%
figyelj. szerintem ez hülyeség, mert hiába írom ide a monogramom, akkor se fogod a büdös életbe se megtudni ki vagyok. nem megbántani akarlak, de szerintem mindenkinek szíve joga, hogyha fel akarja fedni a kilétét és nem szégyeli mit ír, vagy csak nem szereti a no name-et, akkor odaírja. ha te nem teszed az a te dolgod, én se szoktam, de engem soha nem zavart, hogyha valaki aláírja!
2008. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
73%

Teljes mértékben igazad van. Bocsánatot kérek a sok handabandázásért :)

/pici cutte/

2008. nov. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
20%

Igazad van /pici cutte/, tegyünk valamit a hülye kivagyiság ellen!

Petranova

2008. nov. 20. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
76%

Hat kedves kerdezo, valakit kifelejtettel az alairok sorabol: Sallay Doktor ur is egyre gyakrabban valaszol, ez tenyleg annyira orvendetes egy doktor urtol. Ooooooo, a draga!!!

Csak szegeny gyerek nagyon ovodas modszert valasztott, de amint egyik nap lattam, valaki megkerdezte, hogy igazi ez a sallay doktor ur? Hogy igazi lenne? Igen, egy igazi beteg ovodas. Na, nem tudom hany eves lehet, de igen ostoba!

2008. nov. 20. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
79%
Egyesek a "pontgyűjtő akció" miatt írják ki,nehogy lepontozzák a válaszukat az "ismerősök",mert hát annyira jófej...Nem számít,hogy hasznavehetetlen egy-egy válasza.
2008. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
69%
Jah,mégvalami:pont az ilyen aláírogatósok szívnak olyankor,mikor valaki "visszaél" a nevükkel,és úgy ír választ.Én meg őket nem tudom sajnálni,bár jómagam nem szoktam idáig lealacsonyodni.
2008. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
68%
Hm én ezt nem értem, nem feltűnősködés de ha kapsz egy viszontválaszt mért ne lehetne az személyes. nem értelek mért zavar ha valaki ír egy nicket alá..ha meg visszaélnek vele az az ő gondja nem a tied és majd ő kezeli. egyébként szerintem szinte minden Fórum,chat anonim mert hogy gondolom senki nem úgy van anyakönyvezve... tehát egy nicket vesz fel és nem tudod róla hogy x.Y Lakik itt ott... Ilyeneken fennakadni:S
2008. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%

Nos. Az oldal a mi kedvunkert anonim, elsosorban azert, mert itt - es most tegye mindenki szivere a kezet - olyan kerdeseket tehetunk fel, amit egyebkent nem mernenk, mert cikinek, kellemetlennek tartjuk. S ilyenkor orulunk, hogy a kerdeseink alapjan senki nem tud beazonositani minket (persze erre is lehetnek extrem peldak, de mint tudjuk, a kivetel erositi a szabalyt).


Aztan ott a masik oldal, amikor nem kerdezokent, hanem valaszolokent lepunk fel. Itt mar annyira nem indokolt az anonimitas, hiszen okos ember csak arra a kerdesre valaszol, amire okos, hasznos valaszt tud adni, legjobb tudasa szerint (az mas kerdes, hogy sokan a teljesen joakaratu valaszokat is total lepontozzak). Ez esetben nem kell szegyellnie semmit, nyugodtan alairhatja. En nem szoktam mondjuk, de miert ne tehetne mas? Megegyszer mondom, ezen az oldalon az anonimitas a kerdezokre vonatkozik foleg, miattuk van. Az meg kicsit maceras lenne, ha csak a valasznal jelenne meg mindenki valasztott nickneve, ugyhogy maradjunk annyiban, hogy mindenkinek szive joga odairni a nevet.


Megsem azt irjak, hogy Kovacs Lajos, hanem mondjuk azt, hogy kovi, na most ebbol jojj ra, hogy ki o valojaban. :)

2008. nov. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyetértek, én is "érzem" a dolog sarkosságát. Hát, ilyenek az emberek, kell nekik az elismerés, hogy ők bizony bátrak és vállalják a nevüket (lószart mama), és mennyire okosak... eddig egy darab aláírót láttam (Petranova), aki értelmes válaszokat tud adni, szóval látszik, hogy kik hajlamosak erre :D
2008. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%
Nem Petranova vagy véletlenül aláírás nélkül? :)
2008. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!