Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez a honlap anonim? Akkor...

Ez a honlap anonim? Akkor miért van egyre több válasz aláírva?

Figyelt kérdés

"Mivel honlapunk anoním, olyan kérdést ne írj ki, aminek a név nélküliség miatt értelme nincs!"


Engem roppant mód zavar, hogy a kérdésekre adott válaszok egyre több helyen vannak aláírva. Ez nem fórum, nem cset, nem arról szól, hogy egyik-másik személy hogy aktivizálja magát, és milyen véleményt alakított ki.

Ez arról szól, hogy a kérdésre jön egy válasz, és senkit nem érdekel, hogy az x vagy y adta.

Az a műfaj tudástár, fórum vagy bármi más. EZ NEM AZ.

Ha a moderáció hagyja azt, hogy ez elfajuljon, az eredeti szerepköre elveszik az oldalnak.


Eddig csak egy-egy válasz volt aláírva, most pedig már egyre több, és egyre több és egyre több. Akár ki is írhatná az oldalmotor minden válaszhoz a válaszoló nickjét, nem? Ne már.


2008. nov. 19. 22:15
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként tévedés, hogy Petranova kezdte. A régi felhasználók talán emlékeznek még hegyikecskére.
2008. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
86%
sziasztok,én meg mostanából azon akadok ki hogy relytélyes módon időközönként más-más doktor nevezetűek jelennek meg.most komolyan azt hiszi ez a valaki hogy elhisszük hogy ő orvos?annyira gyerekes.
2008. nov. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
91%

Én már bátorkodtam felhozni az oldal hasábjain is a "problémát",ami a névtelenséget illeti,de rögtön le lettem "szerkesztő-jelöltezve",holott olyasmit ajánlottam,ami más oldalakon működik,igaz,azok fóromok,de soxor még a speciális fórumokon értelmesebb megnyilvánulásokat találunk,amiknek van is valami valóság/igazságtartalma,mert van profilja a felhasználóknak,ahol megadhatják a szakmájukat,érdeklődési és egyéb területeiket.Persze,ott is lehet ferdíteni,de ez egy idő után úgyis lejön,ha már huzamosabb ideje aktív valaki,de legalább nagyjából tudod,kivel szócsatázol éppen,vagy értesz egyet éppenséggel.A szerkesztők is annyira ragaszkodnak ahhoz,hogy ez nem fórum,hanem tudásbázis,de ez sincs egészen így.Az első válasz elindít általában egy lavinát,nem is a kérdésre válaszolnak az emberek,hanem a vita-tárgyára.Ezt elkerülendő,moderálják az összes ilyen vitapárbeszédet,és tényleg csak a személyeskedés nélküli válaszokat hagyják bent.Magam is kedvelem,mikor felteszek egy kérdést,amire az adott témakör honlapjain nem találtam választ,(különben nem írtam volna ki),erre a válaszban ismét arra a weboldalra hívja fel a figyelmemet,aki visszaír.Persze,ez is segítség,nem is szoktam lepontozni,de néhányan még a kérdést sem olvassák el,hogy miről is szól az valójában.Az anonimitáson meg úgy lehetne segíteni,hogy itt is lennének profilok,felhasználónevek,ha akarja valaki,belépéskor megadja,úgy ír választ,ha nem "Noure" marad,úgy ír választ.Aztán akkor nem használná mindenki a másik nevét.Ez csak egy ötlet volt,nem írom nekik e-mailre (erre úgyis az a válasz,ráadásul a szerkesztők közül is van egy válaszoló,kinek stílusát inkább nem részletezem),mert bólogatnak,hogy törölnek egy-egy választ,ahol enyhén szólva trágár kifejezések vannak,aztán még hónapok óta is ott díszeleg,ahol nem kellene.

Aláírás:Egy "szerkesztőjelölt" :-)

2008. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
80%

Kedves 46. hozzászóló!


Mielőtt elkezdenél az elejétől számolgatni, gyorsan elmondom, hogy én például azért szoktam aláírni a válaszaimat, hogy ha valaki reagálni óhajt rá, akkor megtehesse anélkül, hogy komolyabb számolási feladatokat kellene neki is és nekem is végrehajtanunk.


Jó lenne, ha legalább sorszámozva lennének az egyes válaszok, könnyebb lenne hivatkozni rájuk. Ennek hiányában marad az aláírás.


Az sem igazán érdekel, ha valaki nagy hirtelen az én aláírásomat felhasználva kezdené osztani az ész, én nem a pontverseny miatt vagyok itt. Legfeljebb holnaptól valamilyen más aláírást használnék.


Az aláírásnak egy ilyen lapon szerintem sem az a szerepe, hogy a válaszadót azonosítsa - a kérdező is jól látja, hogy ennek a lapnak nem ez a szerepe. De főleg az ilyen kérdések esetén is, melyekre sok válasz érkezik, kissé nehézkesek az olyan hivatkozások, amivel ezt a választ kezdtem. Szerintem az aláírás, vagy nick, vagy azonosító, vagy monogram teljesen megfelel erre a célra.


Pedro

2008. nov. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
46%

Most láttam, hogy elég sok hozzászólásban feltűnt a nevem.

Nos, én vagyok Petranova a jelnlegi százalékom 84%.

A nevemet azért írom ki, mert szeretném ha felismernének a válaszaim alapján. Mit gondoltok a márka milyen funkciót tölt be az üzleti életben?.....a célja a megkülönböztetés, és hogy tudjuk milyen minőséget várhatunk...Nos nekem is pontosan ez a célom. Naponta kapok privát leveleket, amiben az emberek a tanácsaimat kérik. Természetesen szívesen segítek nekik, és örülök, hogy számítanak rám. A nevem kiírásával ezek az emberek tudják, hogy milyen tanácsokat adtam.

Lehet a "Petranova" név valakit zavar, felháborít, de bevallom annyira nem veszem ezt a szívemre. Engem az érdekel, hogy a kérdező embereknek optimális válaszokat adjak és segítsek nekik!

Petranova

2008. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
76%
Én sem szeretem az aláírt válaszokat. Szerintem is inkább feltűnősködés, az oldal jövője miatt annyira nem esem kétségbe. Igazából idegesít, hogy Petranova is egyfolytában ezzel jön, hogy mi a párommal így, mi úgy, mi így szeretjük egymást, nálunk minden annyira jó. Irigylem, ennyi. Az én életem nem tökéletes, és mindig ezt juttatja eszembe ez a majomkodás. :( Én többnyire nem ecsetelem, hogy mennyire fantasztikus a párkapcsolatom (mert amúgy az), mert nem tartom fontosnak, hogy az emberek ezt tudják, és ez alapján ítéljék meg, hogy hiteles-e a válaszom. Egyébként Petranova ellen semmi kifogásom, mert értelmesek a válaszai, ezek mind csak az érzéseim.
2008. nov. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim válasza:
33%

Látom nagyon kedvelnek a kedves fórumozók 3 nap ittlét után.

-Sallay

2008. nov. 22. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
39%

Hozzátenném - csak menjenek rá a takoros lefelé mutató ujjra, mindjárt nem látják a 'beteg doktor urat'

Így önöknek is sokkal egyszerűbb a dolguk, meglátják a nevem és automatice ignorálnak.

2008. nov. 22. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
45%

Azért hozom fel a páromat, mert csak magamból, a saját életemből tudok kiindulni. Csak hozzá kötődik minden, mert nekem ő az első férfi az életemben.

Petranova

2008. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
79%
Én hálás vagyok Petranovának, mert naon sokáig nem volt orgazmusom a pasimmal, és csomot leveleztünk, tök jó tanácsokat adott, és végre mostmár van. Bárki bármit mond, nekem több mindenben segített, és szivesen ovlasom a válaszait.
2008. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!