Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért nem lehet barátokat,...

Miért nem lehet barátokat, vagy társat keresni ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Moderek, adminok!Miért törlitek azonnal az ilyen kérdéseket?
2020. febr. 29. 22:30
 1/9 anonim válasza:
43%
Mert nem erre találták ki arra is vannak oldalak. Ettől függetlenül én már találtam itt 2 barátot :D
2020. febr. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
28%

"Arra is vannak oldalak".


Árulja már el nekem valaki, hol vannak olyan oldalak, amikre úgy is mehetek, hogy kicsit kisarkítva, de nem érzem megcsalásnak már pusztán azt, hogy ott vagyok? Minden qrva chaten a fszukat mutogatják meg a szex a téma, mindenhol ki akarnak velem kezdeni még akkor is, ha mondom, hogy van párom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, csak szeretnék pár lányt, akikkel női dolgokról is csacsoghatok vagy egy olyan baráti kört, akikkel elmehetünk szórakozni a párommal együtt...

2020. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem erre való az oldal, viszont tényleg egy ilyen oldal a legalkalmasabb erre a célra. Elkezdtek beszélgetni, nem tudjátok hogy néz ki a másik, ha nem ténylegesen a másik személyisége, világnézete fog meg. Az a baj a társkeresőkkel, hogy vagy 30/40+ osoknak van kitalálva szólva az fiataloknak kilőve. Ami meg a fiataloknak van kitalálva az csak külsőségre megy rá. Egyébként vannak anonim ismerkedős oldalak, de ezek külföldiek, szóval ha csak nem akarsz táv kapcsolatot / barátságot akkor kilőve. Egyébként ha valaki szeretne olyannal beszélgetni aki nem ítél el semmiért és ha lány vagy se fogja a nevedet,korodat vagy meztelen képeket kéregetni az írhat rám nyugodtan.
2020. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Nem

Társkereső

Oldal

2020. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem

Társkereső

Oldal

....

DE!

Miért kell törölni a normális hangnemben feltett, pl "szívesen ismerkednék" stb. jellegű kérdéseket? Kit zavar ez? Miközben egy csomó, kimondottan provokatív, troll kérdés meg bent maradhat.

Második hozzászóló: én is barátnőt, vagy baráti társaságot (is) keresek.

2020. márc. 1. 01:37
 6/9 2*Sü ***** válasza:
85%

> Miért kell törölni a normális hangnemben feltett, pl "szívesen ismerkednék" stb. jellegű kérdéseket?


Mert nem kérdés. (Akkor sem, ha átírod úgy, hogy nyelvtanilag tényleg kérdőmondat legyen.)


> Kit zavar ez?


Időben nagyon zavaró volt, hogy 100 kérdésből 50 ilyen jellegű volt. 50 ember írta be, hogy „Valaki ismerkedni?” és mind az ötven várta a sült galambot. Valahogy soha nem sikerült egy kérdés alatt összefutniuk.


> Miközben egy csomó, kimondottan provokatív, troll kérdés meg bent maradhat.


Mert azok akármennyire provokatívak, trollkodóak, de kérdések.


~ ~ ~


Ez egy tematikus oldal. És ez így jó. Lehetne a GYK-t társkeresőnek használni? Persze. De ugyanilyen alapon lehetne apróhirdetések feladására, reklámozásra, választ nem váró monológok, véleménykifejtések megírására is használni. Csak akkor senki nem találná meg azt, amit keres. Így, hogy tudjuk, hogy ezen az oldalon kérdezni, meg válaszolni lehet, tudjuk, hogy itt ezt találjuk. Nem társkeresést, nem eladó házat, nem egy fantasztikus új terméket, nem egy esszét a mezei pockok szikes talajon való szaporodásáról.


Társat keresnél? Esetleg keress offline. De ha online, akkor: [link]

Csak úgy kötetlenül dumálgatnál emberekkel? Akkor pl.: [link] , vagy [link]

2020. márc. 1. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

[Moderek, adminok!Miért törlitek azonnal az ilyen kérdéseket?]

Itt az oldal használói válaszolunk. Ha tőlük akarsz kérdezni, akkor írj a megadott e-mail címre!

De, használóként is ismerhető a használati útmutató, amiből tudható, hogy szabályszegés miatt törlik az ilyen kérdéseket:

„Milyen szabályokat kell betartanom a kérdés kiírásakor?”

„• Ne használd ismerkedésre, társ- vagy partnerkeresésre a kérdéskiírást!”


Képen: [link]

Link: https://www.gyakorikerdesek.hu/help

2020. márc. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
megsértődhetsz, lepontozhatsz, akkor is fogalmi gondjaid vannak
2020. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kérdéseim sorban bent maradnak, pedig elég provokatívak! Magam sem értem miért lettem kiváltságos!
2020. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!