Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Őszintén mi baj van a megújult...

Őszintén mi baj van a megújult gyakorikérdesekkel?

Figyelt kérdés

Nem értem miért szólják le ennyien? Miért ilyenek az emberek, hogy nem adnak az újnak lehetőséget, csak egyből megy a leszólás? Az öregek jutottak az eszembe, ők ilyenek, hogy mindenből csak a megszokott jó.


Én azok táborát erősítem, akiknek tetszik az új design. Vannak dolgok, amik nem lettek jól átgondolva, de összességben sokkal jobb, mint volt. Jók az új funkciók, könnyebbé teszi a használatot. A kommentek valóban egymásba folynak, a kérdező kommentje is eléggé egybefolyik a többi kommenttel, eléggé világos, rikító, de ezt leszámítva is szebb a régi megszokott csúnya elavult designnál. Mi ez hatalmas nem tetszés? Mit gondoltok? Azt sem értem, hogy miért kellenének napok, mire ezt meg lehetne szokni? Ugyanolyan az oldal, csak a design változott, plusz van egy pár plusz hasznos fungció.



2020. máj. 12. 14:26
A kérdező szavazást indított:
Szerintem hasznos az újítás
Szerintem összességében jobb, mint volt
Vannak jó dolgok
A régi jobb volt
Ez borzalmas
52 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Már a te kérdésed is tele van önellentmondással.

"könnyebbé teszi a használatot." Aztán jön a kontra " A kommentek valóban egymásba folynak, a kérdező kommentje is eléggé egybefolyik a többi kommenttel, eléggé világos, rikító,(...)"

Az lenne a lényege, választ kapj, beszélgess, ésatöbbi.

Ha átláthatatlan és szemnek bántó a kinézet, érdekelheti a szembe szomszédomat hogy jaj lehet szavazni, nem jön majd a kutya sem.

Azért működött eddig a gyakori, mert nem a kinézet, volt egy bevált struktúra és hierachia. Most meg van az egész bolygatva.

Az ember alapból nem szereti a változást de ez csak szimplán irritáló újítás.

Remélem ha nem is visszaáll, de észreveszik nem lesz ahogy egy másik kérdésben gyönyörűen feltették "Honfoglaló 2.0"

2020. máj. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem önellentmondás. Mondtam, hogy vannak jó dolgos is és rossz dolgok is, de több a jó. Az új funkciók könnyebbé teszik szerintem, egyedül az összefolyással van baj és lehetne egy kicsit sötétebb. Egyébként sokkal modernebb és szebb lett még így is.
2020. máj. 12. 14:40
 3/15 A kérdező kommentje:
Linkelnéd a kérdést?
2020. máj. 12. 14:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1047757..


Értem nem úgy szántad, de attól még igenis ellentmond hogy könnyebben használható de amúgy meg egybefolyik minden. Szerintem legalábbis egyik kizárja a másikat.

Modernség és a stilisztika addig oké amíg másnak a rovására nem megy.

2020. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben csupán annyi a gond, hogy feleslegesen meglett nehezítve az átláthatósága a kategóriáknak, a saját kezelő felületnek, meg úgy mindennek.

Nem rossz dolog az időnkénti vérfrissítés, de úgy gondolom, ez eléggé rosszul sikerült kinézet szempontjából.

Válaszok összefolynak, valamint a színek se különböznek annyiban egymástól, hogy elsőre észrevegyem, hogy az adott válasz az a kérdezőtől vagy egy másik felhasználótól érkezett.


Lehet jobb telefonon ez a kinézet, de nekem így számítógépen eléggé rosszul néz ki.

2020. máj. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert amikor ma délelőtt először feljöttem az oldalra, hirtelen azt hittem, hogy valami meghibásodás történt, és ez csak valami minimalista alapverziója az oldalnak, ami csak átmenetileg fog tartani. Aztán láttam a válaszokban, hogy elvileg ez az új, megújult, 2020-as design. Közben meg az egész olyan érzést kelt, mintha kereken húsz évet visszaugrottunk volna az időben, és most valami 2000-2001 beli honlapot nézegetnék.
2020. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4/6 Ezt az új funkciókra írtam, de ilyenen én nem veszek össze. leírtam, hogy mi tetszik és mi az, ami nem. Semmi sem lehet 100%-ban tökéletes és az új funkciók igenis hasznosak. Valakinek még az sem tetszik, mert annyira ragaszkodik a megszokotthoz. Ha ez lenne az eredeti és ezt cserélték volna le a régire, akkor ugyanekkora lenne a felháborodás.
2020. máj. 12. 15:21
 8/15 A kérdező kommentje:

"hirtelen azt hittem, hogy valami meghibásodás történt, és ez csak valami minimalista alapverziója az oldalnak"


Érdekes.. Szerintem inkább az előző verzió minimalista ehhez képest sokkal.

2020. máj. 12. 15:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A többségnek sem azért tetszik az előző verzió, mert mindenből csak a megszokott jó, hanem mert a régi sokkal "nyugodtabb", átláthatóbb, praktikusabb, letisztultabb volt, nem bántotta a szemet ez a világos tematika.


Nem az a baj, hogy megújították, hanem az, hogy ennél mérföldekkel jobbat lehetett volna csinálni. Ennél a mostani verziónál még az előző is modernebb volt, pedig az sem volt piskóta. Ez így olyan, mint valami nyugdíjas weblapszerkesztő-klub próbálkozása.


Ami most van, nagyon kezdetleges látvány; átláthatatlan; a szekciók nem különülnek el egymástól jól, nehéz megtalálni a saját válaszomat egy kérdésben az egybefolyó betűk és hasonló színek miatt. Ráadásul most a reklámok is sokkal szembetűnőbbek.

2020. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon átláthatatlan.

Az új funkciók jók,de a régi megjelenítés jobb volt,ez nehezen átlátható.

2020. máj. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!