Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Jó, hogy nem látszanak a %-ok?

Jó, hogy nem látszanak a %-ok?

Figyelt kérdés
Jobb így, mert így anonimabb, vagy jobb volt, míg kiírta? Ha igen miért? Vagy semleges?
2020. máj. 13. 11:06
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A pipák ugyanazt mutatják, mint korábban a százalék, de kategóriákra lebontva, és csak közelítő értéket, így pl. egy 75 és egy 84 százalékos válaszolónak is négy pipája van, így nem lehet válaszhasznossági százalék alapján beazonosítani a felhasználót, ami határozottan jó.
2020. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
én csak tippeltem, hogy ez valószínűleg azt jelenti. Körülbelüli értéket mutat, így nem lehet következtetni, hogy ki az illető, mert lehet 79 és 81 %-os is, amíg meg megjelenítette a %-ot, addig lehetett következtetni. Viszont így is lehet sejteni, hogy mennyire adott hasznos választ a pipák alapján. Legalábbis nekem ez a meglátásom, hogy az a pipa azt jelzi, különben miért lenne ott?
2020. máj. 13. 13:21
 13/35 anonim ***** válasza:

#6 vagyok. Kérdező, a problémám abból adódik, hogy nem látok. A válaszomból ki lehet olvasni. :D

"sajátos okból nem tetszik. Idáig ama ritka weboldalak közé tartozott a gyakori, amit vakon mindenféle hátrány nélkül lehetett használni, "


Ráadásul te is beidéztél, amiben pont benne van, hogy "képernyőolvasó". Erre te visszakérdezel, mi van a képernyővel? Most vagy ennyire nem olvasol figyelmesen, vagy ennyire fel sem merül benned, hogy vakok is használhatják az oldalt. 😂

2020. máj. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:

Szerintem jobb volt, amíg látszódott. Addig is anonim volt, viszont egy kérdésen belül nagyjából tudni lehetett, hogy kivel beszélget az ember.

Most akár egy kérdésen belül 10 különböző ember nevében is írkálhat valaki, mintegy magában beszélgetve, megtévesztve másokat.

2020. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Ez nagyon igaz. Bár jártam én úgy százalékkal is, hogy egy kérdésemre jött mondjuk öt válasz, abból négy egyforma százalékostól. A válaszok alapján nem lehet konkrétan tudni mind ugyanattól az illetőtől-e.

Ez a kérdezőnek rossz nagyon. Mert több ember véleményére lenne kíváncsi, és lehet egy írogat valóban többször.

2020. máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de attól, hogy rosszul látsz, nem hiszem, hogy nem jól láthatók az értékelések. Szerintem azok pont jobban látszódnak, mint eddig. Ha a világossággal van problémád, én most ezt a témát használom. Azt nem tudom telefonta letülthető-e.


[link]

2020. máj. 13. 14:11
 17/35 anonim ***** válasza:
Te atya világ. A képernyőolvasós válaszoló látássérült, a pipákat (illetve a mennyiségüket jelző zöld színt) pedig nem tudja felolvasni a képernyőolvasó. Mit nem tudtok ezen felfogni?
2020. máj. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Legyen ez a legnagyobb problémája akkor.:D
2020. máj. 13. 14:42
 19/35 A kérdező kommentje:
Gépelni hogy tud, ha a pipákat, )amik egyébként jól látható, jobban mint régen a %), nem látja?
2020. máj. 13. 14:44
 20/35 anonim ***** válasza:

#17 Köszönöm 🙏🤣

Kérdező! 1,2,3...tehát...nem rosszul látok. Konkrétan NEM látok. Nem látok, vak vagyok...hogy mondjam még??🤣

2020. máj. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!