Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mi értelme válaszokat adnom?

Mi értelme válaszokat adnom?

Figyelt kérdés

Minek adjak választ, ha úgyis mindig lepontoznak? 1,5 zöldem ég, megnéztem. Amikor %-okra volt bontva a dolog, akkor sokszor 30 alá csökkentem, bár az még a másik profilomnál volt. Nem kötekszem, nem írok hülyeségeket, nem személyeskedek vagy offolok. Ha valamiről kérdeznek és van is benne tapasztalatom, leírom részletesen, ha pedig egyszavas választ kér az illető, akkor pedig aszerint válaszolok. Az a kedvencem, amikor olyan jellegű kérdést tesznek fel, hogy pl mi a kedvenc színed, és arra hiába írsz színt, lepontoznak... :D (Ez csak egy béna példa volt.)


Szóval értitek... Tök feleslegesen vagyok így itt, nincs értelme az életemnek. :(


2020. jún. 17. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Régen rossz ha ez lenne az életed
2020. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
A válaszírók olyan emberek akik önkéntesen segítenek válaszolni a kérdésekre (meg vannak a trollok is). De nem kötelező válaszolni, ha ennyire zavarnak az értékelések. De amúgy az oldal szabályzatába világosan le van írva, hogy szubjektív jellegű kérdést nem tegyünk fel. A "Melyik a kedvenc színed" kérdés pont ilyen.
2020. jún. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2: De miért ne tehetnénk? Ha például én még nem sok művészfilmet láttam, miért ne kérdezhetném, hogy "Melyik a kedvenc művészfilmed?", hogy jó ajánlásokat kapjak.
2020. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!