Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van olyan szabály, hogy x...

Van olyan szabály, hogy x százalék törölt kérdéstől kitiltják/törlik a felhasználót az oldalról?

Figyelt kérdés
Pl. ha valakinek 10 százalék a törölt kérdéseinek aránya, és ezért kitiltják. Van ilyen?

2020. júl. 6. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tiltják, inkább szintet esik, és a jogosultságai csökkennek.

Ahhoz, hogy tiltsák, szabályszegő dolgokat kellene, hogy megvalósítson, az meg benne van a felhasználói szabályzatban, hogy mi az ami tiltott.


Egyébként a szintedre rányomsz, akkor kiírja, hogy hány százaléktól esel szintet, nekem pl. a kérdés-válaszaim egybe vannak véve, mivel alig van kérdésem, és nekem összesen csak 3% lehet.

2020. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
pedig ha kitiltanåk provokålo,kérdėst ki írokat sokal jobb lenne.
2020. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az új rendszerben, a frissítés óta nincs, max a szint esik, a hasznossági százaléka meg nagyon alacsony lesz. De szerencsére ez is fel van tüntetve a válaszoknál, hogy ki mennyire "hasznos".
2020. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!