Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik itt a regisztrációt?

Miért törlik itt a regisztrációt?

Figyelt kérdés

Miért törlik itt a regisztrációt?


Reggel óta próbálok beregisztrálni, több email címről, mindig törölték. Semmi sértőt vagy bántót nem írtam és volt olyan is mikor egyetlen karaktert sem tudtam beírni, mert előbb törölték.

Értem én hogy tilos újraregisztrálni, de mondjuk az elsőt miért?

[link]


2020. szept. 12. 17:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nekem fingom sincs erről az egészről, írj emailt aztán legyél türelmes. Ha nem írnak vissza akkor normális hangnemben írj újra.

Egyáltalán milyen eszközről regisztrálsz? Telefon, laptop? Milyen a net? Dinamikus IP vagy fix?

Az is lehet hogy az eszköz amiről regisztrálsz egyszer már tiltva lett az oldalon (használt laptop, használt telefon).

Vagy a haver wifijén beléptél a telefonoddal az oldalra, de a haver már korábban tiltva volt és ezért téged is tilt a rendszer.

Millió oka lehet azon túl, hogy tényleg nem szándékosan tiltottak trollkodás miatt.

Viszont ha tényleg egy korábbi szabályszegés miatt kapod a bant, akkor felesleges itt kérdezned és elhitetned velünk hogy semmit nem csináltál.

Mivel a rendszert nem olyan egyszerű kijátszani.

2020. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Most fogják és ide állítanak valami gépet aki törli a regiket? És senkinek sem jut eszébe, hogy ez mondjuk egy élő embernek rosszul eshet?
2020. szept. 12. 18:33
 13/19 A kérdező kommentje:
Laptop, Vodafonos net, nem tudom dinamikus vagy fix-e. Azt sem ki és mért lett tiltva, nemrég vettem ,de újan, nem hiszem hogy bárki használta előttem, be volt csomagolva gyárilag.
2020. szept. 12. 18:37
 14/19 A kérdező kommentje:
Ebben meg bocs de nem hiszek, hogy kicsit késik a szoftver és nem emberek végzik. Egy szoftver lefut ezred másodperc alatt. Ha trollkodtam volna és beazonosít az azonnal történik. Nem két három hozzászólás múlva.
2020. szept. 12. 19:11
 15/19 anonim ***** válasza:

Hét végén lassabban dolgoznak, legyél kicsit türelmesebb.

Ha a moderátor nem válaszol, írj a tulajdonosnak.

Ha ő se válaszol, akkor passz.

De várd meg a jövő hetet, addig bírd ki.

2020. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Válaszolt a moderátor a regisztrált neveket kérdezte, aztán ennyi, egyelőre semmi több. Meg igazából szerintem nem is engem kellene azért kiközösíteni ha valaki előttem használta ezt a laptopot vagy ezt az IP-t, ami szinte kizárt mert újan vettem, vagy azért mert egyezik valaminek a száma valamivel amit előtte valaki valahol használt, de már ők sem tudják hol és miért.
2020. szept. 12. 19:39
 17/19 anonim ***** válasza:
Így működik az oldal jelenleg, és ezen nem akarnak változtatni.
2020. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Valami nagy szabálytalanságot csinálhattál sokadjára, vagy valaki (rokon/családtag) ugyanarról a gépről, amiért valamelyik fiók tiltásra került és vele együtt az összes többi is, ami azon a gépen volt. MIvel IP alapú a tiltás, újraregisztrálni sem tudsz, azonnal tiltanak.
2020. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Sok szolgáltatónál dinamikus IP van, ami azt jelenti, hogy alkalomadtán kaphatja más is azt az IP-t, amit idáig valaki használt. Akkor aztán viszi magával az ilyen tiltásokat is.

Aztán lehet magyarázkodni ezen az oldalon, hogy az nem is én voltam... nem hiszik el, mert miért is hinnék el?

De nagyobb baj, hogy ilyenkor akit eredetileg kitiltottak, az szépen újra regisztrálhat.

A kellemetlent a haszontalannal kombinálja.

2020. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!