Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A százalék% hány ember válaszo...

A százalék% hány ember válaszolása után látszik?

Figyelt kérdés
Mármint ugye ott van a válasznál a 3 lehetőség hogy hasznos/félig hasznos/nem hasznos hány embernek kell arra rányomnia, hogy kiírja a százalékot?

2020. dec. 29. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Elég 1nek is
2020. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Velem sokszot volt hogy szavaztam, hogy szerintem milyen a válasz és nem írt ki továbbra sem százalékot
2020. dec. 29. 13:25
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem az értékelők számától függ.

Az értékelők értékelési százalékai összegének el kell érnie legalább 125%-ot. Lásd: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__93493-m.. 1. válasz.

Egyetlen értékelő esetén nem lehetséges, kettő már elég lehet, de van, hogy három kell.

2020. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Ráfrissítés után sem?

Ha csak azt nézzük,hogy valaki feltesz pl filmkategóriába valamit,1 ember megválaszolja,akkor a kérdező rányom és már kint is van a zöld karika

2020. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég egynek. Legalább 125%-nyi értékelésnek kell lennie, amit egy ember nem tud teljesíteni, hiszen 100%-nál nem lehet magasabb egy fiók értékelése. Legalább annyi ember kell hozzá, amennyinek a válaszadási hasznossági százaléka meghaladja a 125%-ot. Azaz például legalább 2 db, minimum 63%-os felhasználó, legalább 3 db 41%-os, és így tovább. Ha 5 db 20%-os fiókból értékelnek az nem fog megjelenni, mert az összértékelésük 125% alatt van.
2020. dec. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A választ pontozó felhasználók pontozási hasznossági százalékának az összege el kell, hogy érje legalább a 120-at.


Vegyünk egy példát:

1-es felhasználó 60%-ban hasznosan értékel válaszokat.

Ha csak ő pontoz, nem ír ki az oldal hasznossági értéket.

2-es felhasználó 50%-ban hasznosan értékel válaszokat.

Ha ő is pontoz, akkor 60+50=110.

Még mindig nem ír ki százalékos értéket.

Ha viszont érkezik még egy felhasználó, aki legalább 10%-ban hasznosan értékel válaszokat, akkor megjelenik az adott válasz hasznossági százaléka.


Egy felhasználó legfeljebb 100%-ban hasznosan értékelheti mások válaszait.

Ahhoz, hogy a pontozások hasznossági százalékából összeadódjon a 120%, legalább két felhasználó pontozása szükséges.


Tehát legalább két személy kell, hogy pontozzon egy adott választ a hasznossági százalék megjelenéséhez. :D


Remélem, hogy tudtam segíteni és viszonylag érthezően fogalmaztam. 😅

2020. dec. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miközben begépeltem a válaszomat, írtak többen is.

Eddig úgy tudtam, hogy 120% szükséges a hasznossági százalék megjelenéséhez, de ezek szerint 125%. 😅

Elnézést a hibámért! ^^

2020. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is abban a hitben voltam hogy 120% kell.
2021. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!