Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy valamit megváltoztathat...

Ha egy valamit megváltoztathatnál a Gyakori Kérdések oldalon, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, érdekelnének a véleményeitek. :D

2021. jan. 5. 13:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%
Hozzáértő, nem kisebbségi komplexusos, és elfogulatlan moderátorokat vennék fel, akik meg tudják állapítani, hogy melyik kérdés/válasz valódi, és melyik trollkodás. Mondjuk az is igaz, akik ezekkel a képességekkel rendelkeznek, azok nem egy ilyen oldalon moderátorok.
2021. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Ki az fene az a Balázska? :D
2021. jan. 5. 16:19
 13/36 anonim ***** válasza:
88%
#13 A leghírhedtebb gyakorikérdésekes troll, bár én még egyszer sem találkozta vele.
2021. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%
* sem találkoztam vele.
2021. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
95%

#11 válaszát adom én is.

Plusz eltörölném az egész pontozási rendszert úgy ahogy van. Évek, lassan már évtizedek óta nem tudják, és nem is akarják arra használni az emberek amire való.

2021. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%
11-el nem feltétlen értek egyet, valószínűleg az üzemeltető sztenderdjei szerint dolgoznak, nem aszerint ahogy ők gondolják. Nem a világ legjobb melója, az tuti.
2021. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
94%

Ez is benne van, természetesen - de azért akad köztük nagyon-nagyon fura.

Én is őket raknám rendbe először.

2021. jan. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
78%

tiltanám az olyan agyalágyultakat , akik szinte minden témához odaböfögnek vmi butaságot, de érdemben alig válaszolnak vmire.


Rohadt fárasztó, amikor pl. gluténról beszélgetünk, aztán jön vki tájékozatlan ember, akiről lerí,h nem ért hozzá, de azért hozzászól.


ugyanígy tiltanám azokat (jobbára 40 körüli) nőket, akik az összes párkeresési és hasonló témában a kérdezőt szidják, vagy nőkről szóló kérdésnél „a férfiak sem jobbak” és „sosem lesz nőd” szintű benyögésekre képesek csak.

2021. jan. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%

16, magyarázd már el nekünk kérlek, hogy milyen sztenderd az, amikor az egyértelműen kötekedő és személyeskedő, a témához még csak véletlenül sem kapcsolódó, valamint még a felhasználók által is lenullázott választ a jelentés ellenére sem törlik?


Hány ilyet mutassak neked?

2021. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%
#19: beleértve az ocsmány káromkodásait, ahhoz sem nyúlnak. De mint látod, eltűnt a kommentem a jelenségre utalva, tehát ez itt tabu téma. Megtörténik, de nem lehet róla beszélni.
2021. jan. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!