Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy valamit megváltoztathat...

Ha egy valamit megváltoztathatnál a Gyakori Kérdések oldalon, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, érdekelnének a véleményeitek. :D

2021. jan. 5. 13:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%

19, mondjuk olyan sztenderd, hogy a látogatottság és oldalszám mindenek előtt?

Amúgy ugyanazt gondolom mint te. Nagyon nagy cirkusznak kell lennie ahhoz hogy a nyilvánvaló kamut, provokációt töröljék. A legvégsőkig próbálják megtartani az ilyen kérdéseket és szedegetik ki a felháborodott kommenteket, ahol trollt kiáltunk vagy leírjuk hogy jelentettük.

A kérdésgyártó provokátorokat védik, mert ők pörgetik az oldalt.


Én csak azt írtam hogy lehet hogy qrvára nem őket kell ezért savazni, lehetséges nem a saját kényük-kedvük szerint moderálnak, hanem ahogy meg van nekik szabva!

2021. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

Lehet a tulajdonosoknak is írni.

Általában mérsékelt sikerrel... valamit megígérnek, az sem sok. Aztán, hogy mennyi teljesül belőle, az is jó kérdés.

2021. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
87%

"ahogy meg van nekik szabva"

Fanatikus hit biztos nincs megszabva nekik!

2021. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
79%

#21: ez biztosan így van, a moderátor sem önkényesen dönt, hanem azt csinálja amit a munkáltatója előír neki. És mégis rajtuk csapódik le az összes felháborodás (miért törölt vs. miért nem törölt valamit).


Májusban ezért is volt rendszerváltás az oldalon, mert az addigi szabályokhoz képest jelentős változtatások történtek:

- ismerkedés témakör visszahozása (+ értékelés kikapcsolása a kategóriában, nehogy negatív élmény érjen bárkit)

- flood és spam kérdések és válaszok törlésének felfüggesztése

- provokatív és troll kérdésék törlésének felfüggesztése, az agresszív trollok tiltásának minimalizálása (sajnos nem is ér semmit, azonnal megkerülhető. Egy klasszikust idézve: "aztán akkor mi van hova szarjak? lebukni egy anonim fórumon??? madárkám ki nem szarja le itt ki bukik le és ki nem?? hova szarjak???? 5 perc alatt 10 másik fiókot csinálok ha akarok!!", "Tiltass ki. kb 1 perc egy új reg. sok év itt vagyok de amíg élek és ez az oldal létezik itt leszek. te meg álljál fél lábon addig.")

- személyes adatot tartalmazó kérdések tiltásának enyhítése (szabályzat szerint tilos, kérdéskiírás szerint nem ajánlott - nincs összhangban)

- közszereplőket, influencereket, youtubereket (lényegében magánszemélyek, mégis van publikus tartalmuk, én nem nevezném ki egyiket közszereplőnek sem, főleg hogy maga a kifejezés politikai eredetű) támadó, szapuló, lejárató kérdések törlésének felfüggesztése (szabályzat szerint tilos, a gyakorlatban több napos-hetes késéssel törölt, amikor már leült a téma)


Mi a közös mindegyikben? Ezek hajtják fel a látogatottságot és pörgetik az oldalbetöltéseket. Ha pedig ilyen lépésekre szükség volt, annak nyomós oka lehet, és akkor gondolkodhatsz, hogy mi lett volna jobb: megszűnik az egész, mert nem nyereséges többet, de akkor oda minden, és nincs másik ilyen oldal. Vagy folytatódik tovább, de el kell viselned mindazt, ami a változásokkal jár.

2021. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
97%
Persze, majd levágják az aranytojást tojó tyúkot. Ha kiszednék az összes kamu provokációt amin egymásnak esünk min. 10 oldalon keresztül, akkor lennének kategóriák ahol konkrétan nem lennének kérdések (családi kapcsolatok pl).
2021. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
88%

18as vagyok.


nem igazán akarok részt venni a vitában, nem is olvastam végig az egészet.


de sztem ezt oldalt már csak trollok tartják el. teljesen eljárt felette az idő, borzasztóan ritka, h normális kérdésre érdemben bárki is válaszolni tudjon.

ezer oldal van, ahol hamarabb kapsz választ.

2021. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
27%
Húúú, ez az oldal aztán egy aranytojás tojó tyúk! :) Jó sok olyan látogatója van, aki a legnagyobb vásárlóerőbe tartozik, és ezért van rajta olyan sok komoly hirdetés. Ja nem.
2021. jan. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
90%

Hogy ne csak a trollokról szóljon megint minden.

A profiloldalon lenne jó pl az hogy a megválaszoltjainknál ha előguberálunk egy régi 20 oldalas kérdést és megnyitjuk, legyenek ott külön listázva a mi válaszaink, a sorszámokkal, hogy ne kelljen keresgélni (ahogy az index fórumon).

2021. jan. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
88%
Eltüntetett utolsó válaszoló, láttam még a válaszodat és mindenben egyetértek veled!
2021. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Nemcsak az utolsó - itteni - válasza tűnt el, de a belinkelt kérdés is.

A linkelt a negyedik oldal volt az Albérlet kategóriáéban. Gondoltam, elolvasom elülről, de már nem lehetett.

2021. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!