Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy valamit megváltoztathat...

Ha egy valamit megváltoztathatnál a Gyakori Kérdések oldalon, mi lenne az?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, érdekelnének a véleményeitek. :D

2021. jan. 5. 13:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
38%
Persze, tudom, ez "a" troll itt. Az Embereket sem csak az albérlet témában szemeteli tele hanem úgy teljes egészében. Ő a disznós aki szerint minden városi proli, meg folyton jogsis, autós kérdéseket is ír.
2021. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
95%
Ignore funkció, pl kiválasztom az adott kérdést v választ és annaka felhasználónak nem látom se többet a kérdéseit ás válaszait, trollok ellen remek lenne.
2021. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
92%
"Ignore funkció, pl kiválasztom az adott kérdést v választ és annaka felhasználónak nem látom se többet a kérdéseit ás válaszait, trollok ellen remek lenne." Ezt már én is írtam régebben, nem lenne szerintem annyi személyeskedő vita sem és gyűlölködés.
2021. jan. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
70%
Hogy a kérdező véleményét is lehessen értékelni.
2021. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
81%

- kérdést, kérdező hozzászólását lehessen pontozni

- másképp jelezze a rendszer, ha a kérdező válaszolt egy kérdésre, mintha egy másik válaszoló

2021. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Erre le pontoz a sok troll garbage?
2021. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!