Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tapasztaljátok ti is, hogy...

Tapasztaljátok ti is, hogy egyes tök normális kérdéseket is széttrollkodnak egyes csekély értelmű emberek ?

Figyelt kérdés

Mire jó ez nekik ? Ennyire unatkoznak ? Ettől alapvetően nem lesznek se boldogabbak, se sikeresebbek. Feszültséglevezetésre pedig más, kevésbé kártékony módszerek is vannak..


Van olyan, aki belátja hibáját, de ezek többsége olyan egyszerű, mint egy faék és a neandervölgyi ősember szintjén van....



2021. márc. 19. 16:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja és nem egyszer alpári, gyűlöletkeltő megnyilvánulásuk is van, a mai nap is sajnos többször tapasztaltam ezt.


Tök ártalmatlan kérdés és elkezdenek kötözködni a kérdezővel és sértegetik.

2021. márc. 19. 16:53
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem is volt, hogy törölték kérdésemet/válaszomat, azt megbántam. Azóta tanultam a leckéből és százszor átgondolom mit írok, hogy ne legyen se alpári, se gyűlöletkeltő, se obszcén.


De ezeknek a gyűlölködő trolloknak semmi önkritikájuk és belátásuk nincsen és élvezik, ha odaszúrnak a másik embernek.

2021. márc. 19. 16:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztaltam. Őket minősíti. Hallottam egyszer valakitől: "Engem nem csesz fel egy majomcsorda sem, nem pedig egyetlen orangután."
2021. márc. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De, boldogabbak lesznek. Van, aki ezzel adja ki a gőzt és vezeti le a napi stresszt meg a sikertelen életét. Az anonim fórumok erre pedig azért tökéletesek, mert személytelen a közeg. Más előtt szemtől szembe lehet nem csinálná meg, de itt a neten, következmények nélkül ki lehet szinte bármit mondani. És jól esik abba rúgni, aki már eleve a földön van, hiszen ez megerősíti, hogy másoknak lehet rosszabb az élete, mint amilyen épp a tiéd.
2021. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
10 éve trollkodok a neten. Számomra ez egy hobbi, illetve egyfajta figyelemfelkeltés arra, hogy az interneten bárki megoszthat bármit, így óvatosan kell bánni az itt található információkkal.
2021. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Nekem is volt, hogy törölték kérdésemet/válaszomat, azt megbántam.


Na tessék, meg is válaszoltad a kérdésedet. Sokan még ott tartanak, hogy nem bánták meg. Te anno miért csináltad? Na mások is pont azért.

2021. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Igen, de sokakban belátás sincs, ez a nagy baj. És trollok között is van olyan, aki csak buta, mint a lámpaoszlop, de van kifejezetten gonosz is.
2021. márc. 19. 17:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezzel most megint megválaszoltad a kérdésedet. Tulajdonképpen mit akarsz hallani?

Kezd úgy tűnni, hogy megint csak trollkodsz.

2021. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy anonim oldal. Engedd el. Nem akarom elhinni, hogy érzelmi szálak kötnek ismeretlen, névtelen, arctalan emberek válaszaihoz. Itt ezen amin te átmész most már rengetegen túl vannak.
2021. márc. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9: Hát ezaz ! Ráadásul itt gyakorlatilag nem is hús-vér emberrel veszekszel, hanem egy kommentel kötözködsz. Mert nincs is profilkép, vagy ilyesmi.


Elég betegnek kell lenni ahhoz, hogy valaki egy kommenttel vívjon szájkaratét, szócsatát.

2021. márc. 20. 00:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!