Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Magyar youtuberekről miért...

Magyar youtuberekről miért nem lehet itt ezen az oldalon kritikát megfogalmazni?

Figyelt kérdés
Ha már egyből valami rosszat írsz valakiről a kérdésedben, akkor már egyből kitörlik, de ha dicséred, akkor fent maradhat a kérdés. Neveket nem fogok írni.
2021. jún. 25. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom nem mindegy milyen stílusban írsz rosszat.


Nekem pl. Nessaj nem jön be, idegesít a stílusa. Szerintem emiatt nem lesz törölve a válaszom, míg ha mindennek elhordom, igen.

2021. jún. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
64%

Szokj hozza, hogy ezen az oldalon kb semmivel.kapcsolatban nem lehet kritikat megfogalmazni, mert az adminok torlik.

Van egy csomo mentett valaszom- szerencsere, amit keszsegesen toroltek, ugy hogy SZOLAS szabadsag van es semmi sertot nem irtam. Jelenteni kell.

Ha ne adj Isten az egyik admin szerelmes a Hobo-ba, akkor Istenitsd, mert kulonben torlik. Ez megy itt. Mindenkinek azt javaslom, hogy mentse a valaszait.

2021. jún. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ha lementem a válaszaimat azzal mit érek? Én az életben sem beszélek paraszt módon, itt sem írtam senkiről paraszt módon, mint ahogy egyes videósok beszélnek a videóikban. Csúnya szavaktól mentes kritikát fogalmaztam meg.
2021. jún. 25. 08:41
 4/15 A kérdező kommentje:
Elnézést most vettem észre, hogy nem jó kategóriába írtam ezt a kérdést.
2021. jún. 25. 08:43
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
#2: Talán mert a szólásszabadság nem azt jelenti, hogy bárkinek a jogait lábbal tiporhatod.
2021. jún. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Jelenteni kell az EBH-nak!
2021. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sok youtuber már túl sokat enged meg magának, vannak olyanok akik már gyerekekbe is belekötöttek.
2021. jún. 25. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

idézet az oldal szabályzatából:

“Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely mások szerzői jogát, iparjogvédelmi, illetve védjegy jogát, jó hírnévhez való jogát, becsületét vagy méltóságát sértheti, ilyen tartalomra utalni, vagy ilyen tartalom használatára a Felhasználókat buzdítani. [...] Tilos vállalkozások termékeit/szolgáltatásait, közfeladatot ellátó személyek, közéleti szereplők jó hírnevét becsmérelni, arra nézve sértő kijelentést tenni.“

2021. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
62%
Azért mert megtalálják és töröltetik. Nem esik jól nekik az igazság. 😉
2021. júl. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

jókat röhögöm azon, amikor egy lejtmenetben lévő, szép lassan megszűnés felé közeledő oldalon keménykednek még mindig (GYK, gyalogló chat).

a válaszok többsége meg a szokásos semmitmondás sajnos.


pár éve több kérdést kiírtam egy bizonyos jutuberről, amit töröltek. semmi sértő vagy trágár nem volt benne.

érdekes módon a róla írt másik 30 kérdés maradhatott. de olyan is volt, h azért törölték egy ukrán nőkről írt kérdésem, mert szerintük általánosítás volt benne.


igazából sztem túlzottan szigorú és teljesen következetlen a moderáció. az oldal még hihetetlen mélységekben van.

2021. júl. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!