Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Lenne értelme a hozzászólásokb...

Yuda kérdése:

Lenne értelme a hozzászólásokban kiírni a nevet?

Figyelt kérdés

Ha már egyszer beírtunk egy nick nevet,érthetetlen miért nem jelenik meg a válaszoknál-ez két okból is jó lenne :


pl. valamennyire visszatartó erő az olyan izgágáknak,akik össze vissza értékelnek-gondolkodás nélkül


másik,hogy nem kellene ilyen ködösen írni,hogy :én vagyok a harmadik hozzászóló...meg ilyenek.


nem hiszem,ha már így működik egy oldal,akkora erőfeszítés lenne beilleszteni ezt.


2008. dec. 8. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarod kiírhatsz egy nevet a válaszod alá.Mások is csinálják.Én meg nem szeretném,mert így személytelenebb.Nem szeretném,hogy mások összehasonlítsák a válaszaimat,mert hasonló kérdésekre nem mindíg adok egyforma választ.Elvégre az ember véleménye változhat.De így is néha a kérdésekből össze tudok rakni kettőt.Pl írja hogy ennyi idős terhes,ez a gondja,3 héttel előtte meg a családi kapcsolatokba írt ezzel a problémájával.Gondolkoztam rajta hogy megkérdezem miért nem oldotta még meg,ha adtunk Neki ehhez javaslatokat.De nem tettem.Szóval aki akar jelölje magát,aki meg nem az ne tegye.Így igazságos.
2008. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

OK-ez is egy álláspont,de belépéskor ez volt a lényege,hogy adjunk meg a nicket,hogy úgy szólítsanak-én is tudom,hogy bármi mögé el lehet végül is bújni ,de az mégiscsak valamilyen felelősség,így mint írod személytelen-ezért is vannak a durvább beszólások.

Szóval a lényeg,legalábbis az én értékrendemben,hogy vállaljon az ember felelősséget azért,amit tesz,mond-a személytelenség mögött sok disznóságot el lehet követni,mint ahogy teszik is.Nem értem hogy állhatsz e mellé...

2008. dec. 8. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én általában szoktam aláírni. Mondjuk néha elfelejtem. De szerintem sem baj, hogy nem jelenik meg automatikusan a nick. Én sem írom mindig alá a nevem, és ez viszont szándékos. Ha mindig ott lenne a nevem, akkor biztos lennének, akik felismernének. Előfordul hogy olyat írok a válaszba, ami elég személyes, magánéletből hozott példa, amit viszont nem szeretnék névvel ellátva világgá kürtölni.
2008. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem a lakcímedet kellene odaírni,hanem csak a nickedet!Azt meg vállahatod.Miért ne? Nem értem.Minden fórumon van nick név,csak itt nincs-ez normális dolog!Nem voltatok még más fórumon?


Így lennének híresebb nickek,meg kevésbé-attól függően,mennyire jók a válaszai....nem hiszem,hogy senkit nem zavar,mikor beír valami normálisat és mikor visszanéz,akkor meg lehúzták 20%ra?!

2008. dec. 8. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a rosszindulatú leszavazgatók - ha megjelenne a nicknév - talán nem a válaszok, hanem a nicknevek alapján szavazgatnának le minden számukra unszimpatikus egyént...


Szerintem ebben az oldalban pont ez a jó, hogy szó szerint névtelenül, arctalanul, gátlások nélkül tehetsz fel kérdéseket, akár két egymással totál különböző, vagy szemben álló témából is, akár a téma mellett állsz. akár ellene... Valóban igaza van az előttem szólóknak. Aki akar, írjon nevet, az ő dolga. Én nyugodtabb vagyok, hogy

névtelen-arctalan kérdező lehetek, és névtelen-arctalan vadidegen emberek írják meg kérdésemre a véleményüket. Engem az se érdekel, hány éves és milyen nemű az illető, mert nem ez a lényeg, hanem a válasza, a véleménye!

2008. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben-tudomásul vettem : egyedül vagyok ezzel-volt már ilyen :D

Köszönöm a hozzászólásokat!

2008. dec. 9. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!